-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перевірка димовентиляційних каналів- ID: UA-2026-08-31-008074-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241347
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРТЕПЛО" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384488ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з монтажу та підключення стабілізатора напруги SJW-S-30 кВт в Комунальній установ...×-
«Послуги з монтажу та підключення стабілізатора напруги SJW-S-30 кВт в Комунальній установі «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Сяйво життя» Лозівської міської ради Харківської області, за адресою: 64604, Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд.23».
- ID: UA-2026-08-31-008078-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241345
КУ КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ " СЯЙВО ЖИТТЯ" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42732671ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій i-SENSYS MF3010 Canon за кодом СPV ДК 021:2015-30230000-0 Ко...×-
Багатофункціональний пристрій i-SENSYS MF3010 Canon за кодом СPV ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008066-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241344
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Євро куб 1000 л- ID: UA-2026-08-31-008064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241342
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Механічні запасні частини- ID: UA-2026-08-31-008061-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241341
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ПК-26Т_0359_ВО) Підшипник роликовий конічний- ID: UA-2026-08-31-008060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241339
ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно гашене 5 кг згідно коду ДК 021:2015:24210000-9 - Оксиди, пероксиди та гідроксидиz- ID: UA-2026-08-31-008068-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241337
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43930527ДК 021:2015: 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксидиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прфілі та стрижні- ID: UA-2026-08-31-008071-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241334
Національний природний парк "Верховинський" ЄДРПОУ: 37638334ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування приладів обліку тепла (сервісне обслуговування, ремонт...×-
Послуги з технічного обслуговування приладів обліку тепла (сервісне обслуговування, ремонт та повірка приладів обліку тепла)
- ID: UA-2026-08-31-008065-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241333
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку А4- ID: UA-2026-08-31-008011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241332
Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи (мило 5л.Пуся асорт., мило...×-
ДК 021:2015:33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи (мило 5л.Пуся асорт., мило господ.72% 200г Щедро, мило 1л Пуся господ. асорт., FAIRY МИЮЧЕ 450мл)
- ID: UA-2026-08-31-008059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241330
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОХВИЦЯ-СЕРВІС" ЛОХВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40236921ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд: заміри мікроклімату, осв...×-
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд: заміри мікроклімату, освітленості та вологості в укритті за адресою с. Градениці, вул. Центральна, буд. 71
- ID: UA-2026-08-31-008088-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241329
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЦЕНТР КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44916461ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-008044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241326
Комунальне некомерційне підприємство "Олевський Центр первинної медичної допомоги" Олевської міської ради ЄДРПОУ: 38562298ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок- ID: UA-2026-08-31-008038-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241324
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампочки 40вт- ID: UA-2026-08-31-008028-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241322
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ЖИТЛОВИК" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03355904ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -