-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик картеру VR 70-31414-10- ID: UA-2026-09-04-010111-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298790
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 24590000-6 Силікони у первинній форміЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-04-010032-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298789
Військова частина А5148 ЄДРПОУ: 26643244ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакет для сміття- ID: UA-2026-09-04-010095-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298788
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 43952524ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пральні машини Samsung для закладів дошкільної освіти м. Тернополя- ID: UA-2026-09-04-010104-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298786
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26198169ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Супутникова система старлінк, STARLINK Kit Gen3 REV4- ID: UA-2026-09-04-009915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298783
Військова частина А4689 ЄДРПОУ: 26637172ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 14:57)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для дому та господарства (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дом...×-
Товари для дому та господарства (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-04-010094-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298782
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-04-010092-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298779
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЛАДИЖИНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№39)» ЄДРПОУ: 08562565ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпровідний датчик температури зі щупом T-zone, KYPS- ID: UA-2026-09-04-010101-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298778
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 01996757ДК 021:2015: 38570000-1 Регулювальні та контрольні прилади й апаратураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці нітрилові- ID: UA-2026-09-04-010087-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298775
Будищенський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189825ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нитка капронова 400 г/900м- ID: UA-2026-09-04-010080-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298774
ДК 021:2015: 19442000-6 Синтетичні ниткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста- ID: UA-2026-09-04-010084-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298771
Пирятинський ліцей № 4 Пирятинської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 23543938ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт найпростішого укриття та захисної споруди цивільного захисту Гімназії № 2...×-
«Поточний ремонт найпростішого укриття та захисної споруди цивільного захисту Гімназії № 236 за адресою: вул. Академіка Заболотного, 144 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
- ID: UA-2026-09-04-010077-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298770
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення сміття- ID: UA-2026-09-04-010085-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298769
СТРУПКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566844ДК 021:2015: 90512000-9 Послуги з перевезення сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка накладна(2), подовжувач 5 м, розподільча коробка, розетка накладна(1), ваго (клемн...×-
Розетка накладна(2), подовжувач 5 м, розподільча коробка, розетка накладна(1), ваго (клемники)(3)
- ID: UA-2026-09-04-010067-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298768
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентилятори- ID: UA-2026-09-04-010071-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298765
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -