-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба ДУ 40- ID: UA-2026-09-04-011393-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300067
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання зелених насаджень (договір ЦПХ)- ID: UA-2026-09-04-011374-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300063
ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37979894ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-011389-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300059
Гімназія імені Володимира Малика Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165966ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рулонні штори та вертикальні жалюзі- ID: UA-2026-09-04-011381-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300058
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2026-09-04-011390-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300055
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26078206ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект меблів для фізичної лабораторії- ID: UA-2026-09-04-011379-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300052
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42043220ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-04-011380-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300050
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом способом у приміщенні Черн...×-
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом способом у приміщенні Чернеччинського ліцею (опорний заклад освіти) Чернеччинської сільської ради (шпаклівка фініш)
- ID: UA-2026-09-04-011375-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300049
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-04-011367-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300048
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування кондиціонерів- ID: UA-2026-09-04-011370-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300047
Дніпровське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України ЄДРПОУ: 43315529ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для водопровідної мережі: труба, гідрант, муфта, фланець, техпластина- ID: UA-2026-09-04-011372-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300046
Угринівська сільська рада ЄДРПОУ: 04356426ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-04-011368-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300045
КУРОЗВАНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "КАПІТОШКА" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37735157ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень для створення сучасного освітнього простору Опорного закладу...×-
Капітальний ремонт приміщень для створення сучасного освітнього простору Опорного закладу Вигодянський ліцей Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області (частково)
- ID: UA-2026-09-04-011361-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300044
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Причеп двовісний (ДК 021:2015 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)- ID: UA-2026-09-04-011365-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300043
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38328929ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-011371-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300042
Зеленська сільська рада ЄДРПОУ: 04357360ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -