-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські препарати- ID: UA-2026-09-03-002439-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275886
Товстенська селищна рада ЄДРПОУ: 02045722ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
м'ясорубка MONTE- ID: UA-2026-09-03-002434-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275884
Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради ЄДРПОУ: 41276221ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для здійснення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-03-002433-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275883
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-03-002431-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275882
СТРУСІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЄДРПОУ: 04590990ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по перевірці тяги димових і вентиляційних каналів в адміністративних будівлях- ID: UA-2026-09-03-002432-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275881
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-09-03-002406-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275880
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40901383ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фен промисловий- ID: UA-2026-09-03-002425-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275876
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві ЄДРПОУ: 23312417ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2026-09-03-002422-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275875
МІЖНАРОДНИЙ МІЖВІДОМЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3070) ЄДРПОУ: 40163246ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:14810000-2 Абразивні вироби (диск відрізний 125 для КЗДО "Берізка&quo...- ID: UA-2026-09-03-002418-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275873
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ БЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44098857ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-09-03-002417-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275872
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130820ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти, код ДК 021:2015 – 15620000-0- ID: UA-2026-09-03-002407-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275871
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-03-002430-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275870
Золочівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02545365ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сітка маскувальна 3х6- ID: UA-2026-09-03-002370-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275869
Військова частина Т0910 ЄДРПОУ: 26632223ДК 021:2015: 39522200-9 Маскувальні сіткиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42120000-6 Насоси та компресори (Автоматика до гідрофора)- ID: UA-2026-09-03-002409-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275868
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РУДКІВСЬКА ЛІКАРНЯ" РУДКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41045137ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-03-002419-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275867
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -