-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
АвтоПаста АВТОФОРУМ 550г- ID: UA-2026-09-02-014363-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273086
КП БСР "Бородянкатеплопостачання" ЄДРПОУ: 44300471ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 Знаряддя (Набір інструментів професійний WERK 1/2" і 1/4" 110 од., на...×-
44510000-8 Знаряддя (Набір інструментів професійний WERK 1/2" і 1/4" 110 од., набір викруток 18 предметів, кліщі переставні 250мм фосфатовані Сталь)
- ID: UA-2026-09-02-014361-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273085
ГІМНАЗІЯ № 11 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22548388ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори 31.5" Samsung Odyssey LS32CG550 для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-09-02-014362-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273083
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення габаритного (не габаритного) сіміття із завантаженням в ЗДО (ЯСЛА-СА...×-
Послуги з вивезення габаритного (не габаритного) сіміття із завантаженням в ЗДО (ЯСЛА-САДОК) №11 "ГОРОБИНКА" ЧЕРНіВЕЦЬКОЇ МіСЬКОЇ РАДИ вул. Сторожинецька, 33-А
- ID: UA-2026-09-02-014354-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273078
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичні медичні огляди працівників- ID: UA-2026-09-02-014352-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273077
Степанівська початкова школа Верхнянської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23802653ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка для фарби 2,5, Валик для краски 250 мл., Валик для краски 180 мл. ; код 39220000-0 &...×-
Щітка для фарби 2,5, Валик для краски 250 мл., Валик для краски 180 мл. ; код 39220000-0 "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-014350-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273075
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "Програмний компл...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "Програмний комплекс обліку ресурсів"
- ID: UA-2026-09-02-014351-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273074
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шапка та рукавички спортивні- ID: UA-2026-09-02-014349-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273073
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УЖГОРОД" ЄДРПОУ: 46143906ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заземлення ЗПП-15kV (В2) 3 штанги (трифазне)- ID: UA-2026-09-02-014347-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273071
ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 46024406ДК 021:2015: 31731000-9 Електротехнічне приладдяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Посл...×-
ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги із забезпечення персоналом для виконання складських операцій)
- ID: UA-2026-09-02-014346-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273070
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі ДК 021:2015:15330000-0 (Суміш сухофруктів) для закладу дошкільно...×-
Оброблені фрукти та овочі ДК 021:2015:15330000-0 (Суміш сухофруктів) для закладу дошкільної освіти №181 м. Львова
- ID: UA-2026-09-02-014345-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273069
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №181 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22336953ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пшенична крупа, Пшонна крупа, Борошно, Рис, Гречана крупа, Булгур- ID: UA-2026-09-02-014340-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273067
Степнянський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26462885ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-02-014341-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273064
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шинка варено-копчена, свинина, сорт вищий- ID: UA-2026-09-02-014338-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273063
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3113 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44862706ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автомобіль вантажний типу «пікап», 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби за ДК 021:...×-
Автомобіль вантажний типу «пікап», 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби за ДК 021:2015
- ID: UA-2026-09-02-014331-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273061
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0500 ЄДРПОУ: 33111325ДК 021:2015: 34131000-4 ПікапиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-