-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-04-011745-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300419
КЗ Хмельницький обласний краєзнавчий музей ЄДРПОУ: 02224063ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля - продукти харчування для виготовл...×-
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля - продукти харчування для виготовлення отрути)
- ID: UA-2026-09-04-011736-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300417
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно гашене 4 кг паста- ID: UA-2026-09-04-011737-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300416
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колба механічного очищення та картридж шнурковий- ID: UA-2026-09-04-011742-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300415
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль алкідна DekArt ПФ-115 біла 2,8кг- ID: UA-2026-09-04-011734-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300411
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпе...×-
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції Одеська область, Одеський район с. Великодолинське, вул. Паркова
- ID: UA-2026-09-04-011713-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300409
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ" ЄДРПОУ: 37645142ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Платформа для люстри.Термокільце. Підвіс до гіпсокартону- ID: UA-2026-09-04-011739-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300400
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліцензійне надання доступу до сервісу Checkbox для користування Онлайн касою- ID: UA-2026-09-04-011716-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300397
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітикиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка спрацювання системи захисту паливних газів теплогенераторної- ID: UA-2026-09-04-011728-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300396
МОМКЗСМО ЄДРПОУ: 23410918ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Руберойд- ID: UA-2026-09-04-011644-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300395
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (масло солодковершкове)», код відповідно до Єдиного закупівельного сл...×-
«Продукти харчування (масло солодковершкове)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «15530000-6 Вершкове масло»
- ID: UA-2026-09-04-011727-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300394
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-011724-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300392
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 "ТЕРЕМОК" МІСТА БЕРЕЗНЕ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569120ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табличка 0,18х0,25м- ID: UA-2026-09-04-011726-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300390
Вінницький окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 34455243ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик універсальний (ДК 021:2015 24910000-6 Клеї)- ID: UA-2026-09-04-011719-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300389
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ОБ'ЄДНАННЯ «РАДОН» ЄДРПОУ: 43068161ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-04-011722-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300388
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -