-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для реалізації експериментального проєкту по забезпеченню надання комплексної со...×-
Матеріали для реалізації експериментального проєкту по забезпеченню надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості (ДК 021:2015 33740000-9 - Засоби для догляду за руками та нігтями)
- ID: UA-2026-09-04-012297-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300969
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КУЛИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33118095ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 - Знаряддя (Ручне знаряддя (шпатель, пензель, гладилка))- ID: UA-2026-09-04-012305-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300968
Комунальний заклад "Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02548895ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельний інструмент для проведення ремонтних робіт господарським способом: Валик, пензе...×-
Будівельний інструмент для проведення ремонтних робіт господарським способом: Валик, пензель
- ID: UA-2026-09-04-012302-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300967
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА ЄДРПОУ: 02214225ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об'єкту: "Реконструкція системи електропостача...×-
Здійснення авторського нагляду по об'єкту: "Реконструкція системи електропостачання насосної станції 2-го підйому КП "Сквир-водоканал" по вул. Залізничній, 57 в м. Сквира з додатковим встановленням системи альтернативного електропостачання (сонячні панелі, інвертор і акумуляторні батареї)" ДК 021:2015 - 71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт.
- ID: UA-2026-09-04-012298-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300963
Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44153671ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним к...×-
Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після уростомії), Засоби догляду за стомою (1907, 12050, 2650) (код НК 024:2023: 46207 - Перистомна/ навколоранева пов'язка; НК 031:2024: A108002 – Захисні креми/гелі для перистомної шкіри ), Калоприймач (10366, 11035, 13181, 13985, 14282, 15030, 15580, 1682, 1692, 17450, 17500, 17501, 1758) (код НК 024:2023: 31075 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу однокомпонентний, 31076 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу багатокомпонентний, 31067 - Калоприймач для колостоми закритий багатокомпонентний; НК 031:2024: А100101- Однокомпонентні калоприймачі після колостомії, А100202 - Калоприймачі для двохкомпонентних систем), 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-04-012293-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300961
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарункові набори, код ДК 021:2015 18530000-3 - Подарунки та нагороди- ID: UA-2026-09-04-012291-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300959
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання та перевірка знань з охорони праці, електробезпеки посадових осіб- ID: UA-2026-09-04-012287-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300957
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-09-04-012285-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300956
ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти дитячого харчування- ID: UA-2026-09-04-012289-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300955
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 15884000-8 Продукти дитячого харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастика бітумно-каучукова, гідроізоляція, герметик силіконовий- ID: UA-2026-09-04-012286-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300953
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани,...×-
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани, Жашківської МТГ ТП 369
- ID: UA-2026-09-04-012281-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300951
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари для одягу(гердан)- ID: UA-2026-09-04-012284-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300948
Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 44315053ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до дефектоскопних візків- ID: UA-2026-09-04-012280-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300947
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 41303988ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятори в навчальну лабораторію- ID: UA-2026-09-04-012278-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300946
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори- ID: UA-2026-09-04-012271-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300941
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -