-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Проведення експертної оцінки щодо розгляду кошторисної документації- ID: UA-2026-09-01-004891-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252529
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-01-004884-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252528
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серпантин паперовий кольоровий- ID: UA-2026-09-01-005697-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252525
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ЄДРПОУ: 02224643ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Розподіл електричної енергії- ID: UA-2026-09-01-004899-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252522
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робочі рукавиці- ID: UA-2026-09-01-005699-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252521
Комунальне підприємство "Універсал 2005" Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 33962950ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування - олія рафінована соняшникова- ID: UA-2026-09-01-005705-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252519
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Післягарантійний ремонт та обслуговування страйкбольного спорядження спеціального призначе...×-
Післягарантійний ремонт та обслуговування страйкбольного спорядження спеціального призначення
- ID: UA-2026-09-01-004894-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252518
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Проведення експертної оцінки щодо розгляду кошторисної документації- ID: UA-2026-09-01-004887-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252517
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Проведення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті- ID: UA-2026-09-01-004896-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252515
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі відділення поштового звя'зку 79034 за адресою: Ль...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі відділення поштового звя'зку 79034 за адресою: Львівська обл., м. Львів, вул. Тернопільська, 9
- ID: UA-2026-09-01-005695-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252514
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання витратних та інших матеріалів до комп'ютерної техніки та оргтехніки (чорнил...×-
Придбання витратних та інших матеріалів до комп'ютерної техніки та оргтехніки (чорнила для принтера)
- ID: UA-2026-09-01-005691-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252511
ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно та крупи різні- ID: UA-2026-09-01-005690-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252509
Ізяславський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 "Барвінок" Ізяславської міської ради. ЄДРПОУ: 26495068ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту разом з використан...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту разом з використанням матеріалів і запасних частин
- ID: UA-2026-09-01-005692-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252505
Фінансове управління Жовтоводської міської ради ЄДРПОУ: 02312347ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальні харчові суміші для дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію- ID: UA-2026-09-01-005675-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252504
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №7" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37862122ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (технічний нагляд по об'...×-
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (технічний нагляд по об'єкту: Послуги з поточного(ямкового) ремонту дорожнього покриття по вул. Польова в с. Леонівка Обухівського р-ну Київської обл.)
- ID: UA-2026-09-01-005681-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252498
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -