-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-04-010670-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299361
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ноутбука Lenovo із заміною петель кріплення дисплею, чисткою та заміною на...×-
Поточний ремонт ноутбука Lenovo із заміною петель кріплення дисплею, чисткою та заміною накопичувача SSD
- ID: UA-2026-09-04-010676-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299360
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44045138ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Огірок свіжий- ID: UA-2026-09-04-010684-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299359
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КОРОСТЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№71)" ЄДРПОУ: 08563346ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль (14410000-8 - Кам’яна сіль) ;- ID: UA-2026-09-04-010662-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299358
ВІЛЬШАНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗОЛОТА РИБКА" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33487845ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Визначення норм надання послуги з управління побутовими відходами для Богородчанської сел...×-
«Визначення норм надання послуги з управління побутовими відходами для Богородчанської селищної територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області», Код ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послуги (Розроблення науково-технічної продукції)
- ID: UA-2026-09-04-010682-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299357
Комунальне підприємство "Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство" Богородчанської селищної ради ЄДРПОУ: 05393234ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор- ID: UA-2026-09-04-010673-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299356
ВИНОГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566732ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтовка глибокого проникнення СТ-17 Церезит 2л , шпаклівка по паркету (за кодом ДК 021-...×-
Грунтовка глибокого проникнення СТ-17 Церезит 2л , шпаклівка по паркету (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 44831000-4 - Мастики, шпаклівки, замазки)
- ID: UA-2026-09-04-010683-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299354
КП "КОНОТОПСЬКІ ЛАЗНІ" ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання проєктних робіт та здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Капітальний ремон...×-
Виконання проєктних робіт та здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт окремих квартир з відновленням несучих конструкцій житлового будинку по вул. Космічна, 112-Б у м. Запоріжжя після потрапляння боєприпасів»
- ID: UA-2026-09-04-010668-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299352
ДЕПАРТАМЕНТ З УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИМ ГОСПОДАРСТВОМ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38461952ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування газопроводів та споруд на них- ID: UA-2026-09-04-010663-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299351
Управління освіти Заліщицької міської ради ЄДРПОУ: 44014833ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (індекса, нотатки самоприклеюючі, папір до приміток)- ID: UA-2026-09-04-010677-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299350
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5)- ID: UA-2026-09-04-010671-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299348
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення атестації робочих місць- ID: UA-2026-09-04-010664-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299347
КНП "Теофіпольський ЦПМСД" ЄДРПОУ: 38611140ДК 021:2015: 71317200-5 Послуги у сфері охорони праці та техніки безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класні журнали- ID: UA-2026-09-04-010660-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299346
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари, інструменти, мастильні матеріали та запчастини- ID: UA-2026-09-04-010667-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299345
Кегичівське комунальне підприємство "Кегичівка - Сервіс плюс" ЄДРПОУ: 36870763ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х12 мм, з прямими краями- ID: UA-2026-09-04-010653-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299344
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3005 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803543ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-