-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги пов'язані з питаннями відповідності ідентифікаційних номерів і супровідних до...×-
Послуги пов'язані з питаннями відповідності ідентифікаційних номерів і супровідних документів (ДК 021:2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
- ID: UA-2026-09-02-010758-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269526
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ОБ'ЄДНАННЯ «РАДОН» ЄДРПОУ: 43068161ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання дорожніх знаків- ID: UA-2026-09-02-010764-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269525
Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради ЄДРПОУ: 43946694ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по викошуванню трактором Белорус 82.1 стадіону та ділянок на території Староушицьк...×-
Послуги по викошуванню трактором Белорус 82.1 стадіону та ділянок на території Староушицького ліцею Староушицької селищної ради
- ID: UA-2026-09-02-010769-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269524
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник Gorenje N619EAW4- ID: UA-2026-09-02-010762-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269520
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини приміщень 1 поверху корпусу гаражів Ж-3 за адресою:м.Львів,вул. Ви...×-
Поточний ремонт частини приміщень 1 поверху корпусу гаражів Ж-3 за адресою:м.Львів,вул. Винниченка,16Е (додаткові послуги)
- ID: UA-2026-09-02-010734-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269516
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради ЄДРПОУ: 25255072ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки з мікрофібри- ID: UA-2026-09-02-010750-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269515
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-02-010757-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269512
Комунальне підприємство теплових мереж м. Берестин ЄДРПОУ: 32464827ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із захоронення біологічних відходів: могила 2,2 м, оформлення договору, послуги по...×-
Послуги із захоронення біологічних відходів: могила 2,2 м, оформлення договору, послуги по катофалку, послуги, виготовлення труни 2м з внутр.оббивкой
- ID: UA-2026-09-02-010743-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269511
ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ" ЄДРПОУ: 05506595ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспорт...×-
код ДК 021:2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги по поточному ремонту та сервісному обслуговуванню автомобіля Renault Lodgy)
- ID: UA-2026-09-02-010739-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269509
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАЛІЩИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000659ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультаційні послуги- ID: UA-2026-09-02-010740-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269507
КЗ ЛОР "Львівський обласний медичний фаховий коледж" ЄДРПОУ: 22333618ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-02-010741-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269506
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Переговорний пристрій- ID: UA-2026-09-02-010722-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269503
ІНСТИТУТ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45907479ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані обладнання внутріш.елек...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані обладнання внутріш.електромереж
- ID: UA-2026-09-02-010714-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269502
Відокремлений структурний підрозділ "Новоушицький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34114840ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Телекомунікаційні кабелі та обладнання- ID: UA-2026-09-02-010730-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269500
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали / 33140000-3 Медичні матеріали (45923 — Набір...×-
ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали / 33140000-3 Медичні матеріали (45923 — Набір для трахеостомії багаторазового застосування/ R01050201РЕСПІРАТОРНІ І АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНІ ПРИСТРОЇ ТРАХЕОСТОМІЧНІ КАНЮЛІ І НАБОРИ, З МАНЖЕТОЮ, НЕАРМОВАНІ)
- ID: UA-2026-09-02-010732-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269498
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-