-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з хімічної промивки систем центрального опалення- ID: UA-2026-09-01-008596-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255434
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю" ЄДРПОУ: 26059611ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-09-01-008616-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255433
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фільтри автомобільні- ID: UA-2026-09-01-008595-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255429
Військова частина 3045 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803715ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню та утриманню в належному стані обладнання (випробуван...×-
Послуги по технічному обслуговуванню та утриманню в належному стані обладнання (випробування електрозахисних засобів індивідуального захисту:)
- ID: UA-2026-09-01-008611-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255428
КП "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40888750ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-01-008599-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255427
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №21" КАМ′ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20295380ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Перемаркування основно...×-
ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Перемаркування основного енергетичного устаткування гідроагрегату ст. №19 та видача висновку про перемаркування для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-09-01-008608-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255426
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування по програмі перебування та відпочинок дітей з Миколаївської та Красно...×-
Послуги з харчування по програмі перебування та відпочинок дітей з Миколаївської та Краснопільської селищних рад Сумської області, що знаходяться в зоні бойових дій на 2026 рік
- ID: UA-2026-09-01-008609-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255425
КУ Відділ освіти, охорони здоров'я та соціально-культурної сфери виконавчого комітету Гніздичівської селищної ради ЄДРПОУ: 43966417ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-01-008597-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255422
Заклад дошкільної освіти №1( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382393ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-008592-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255417
КЗ ЛОР "Львівський обласний медичний фаховий коледж" ЄДРПОУ: 22333618ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профлист, труба- ID: UA-2026-09-01-008591-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255416
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з пересилання відправлень для Цифрового офісу Державної реєстрації актів цивільног...×-
Послуги з пересилання відправлень для Цифрового офісу Державної реєстрації актів цивільного стану у місті Львові Львівського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України
- ID: UA-2026-09-01-008566-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255414
ЛЬВІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45813957ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка медична автомобільна ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-01-008582-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255413
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41801885ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-...×-
код ДК 021:2015 – 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
- ID: UA-2026-09-01-008584-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255412
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" ЄДРПОУ: 03328379ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рі...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуга з поточного ремонту двигуна катера SUZUKI 50 05003F111825) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги"
- ID: UA-2026-09-01-008577-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255411
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 ЄДРПОУ: 14321765ДК 021:2015: 50241000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування суденПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-008574-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255408
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -