-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка 4 кільця, швидкозшивач пластиковий, швидкозшивач картонний, папка пластикова,...×-
Папка 4 кільця, швидкозшивач пластиковий, швидкозшивач картонний, папка пластикова, реєстратор 5 см
- ID: UA-2026-09-03-004948-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278410
Демидівська селищна рада ЄДРПОУ: 04386321ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері- ID: UA-2026-09-03-004943-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278408
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАТАРБУНАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТАТАРБУНАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998911ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (аварійно-відновлювальний) частини віконних прорізів в приміщенні будівлі...×-
Поточний ремонт (аварійно-відновлювальний) частини віконних прорізів в приміщенні будівлі КЗК «ХМ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР» за адресою: Україна, 61068, Харківська обл., місто Харків, вул. Тарасенка Георгія, будинок 77
- ID: UA-2026-09-03-004949-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278407
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14810000-2 Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-03-004955-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278406
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сталеві радіатори, бокове підключення, для водяної системи опалення- ID: UA-2026-09-03-004939-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278405
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-004940-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278404
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива для двотактних двигунів 2Т TWO-STROKE ,1л; Олива 10W-30 UlTRA LEOL 1 л- ID: UA-2026-09-03-004961-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278402
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, послуга з реєстрації Замовника,...×-
адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, послуга з реєстрації Замовника,як користувача програмного Продукту "АІС Місцеві бюджети рівня міста, району "2006""
- ID: UA-2026-09-03-004958-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278400
ФІнансовий відділ Чорнобаївської сільської ради ЄДРПОУ: 43946867ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Послуги з н...×-
Код за ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Послуги з навчання ППЗ Машиніст (кочегар) котельні)
- ID: UA-2026-09-03-004944-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278398
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ БЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44098857ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-004954-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278397
ЯБЛУНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ЄДРПОУ: 26034433ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи рект...×-
Закупівля товарів за ДК 021:2015:42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
- ID: UA-2026-09-03-004938-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278390
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-03-004936-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278387
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг відрізний, зачисний, диск шліфувальний, наждачна бумага.- ID: UA-2026-09-03-004931-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278385
Томашпільське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32475417ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з постачання теплової енергії (м. Шахтарське, Дніпропетровська область)- ID: UA-2026-09-03-004928-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278384
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ноутбука- ID: UA-2026-09-03-004930-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278383
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26320624ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -