-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір для друку А-4, 500...×-
код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір для друку А-4, 500 арк.)
- ID: UA-2026-09-02-013026-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271765
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05403286ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-02-013025-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271763
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Цефтазидим...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Цефтазидим та авібактам порошок для концентрату для розчину для інфузій по 2000 мг/500 мг (Ceftazidime))
- ID: UA-2026-09-02-013024-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271762
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фен будівельний - HG-20DB (HAISSER)2000W,2 швидкості, LED дисплей, регулювання температури...×-
Фен будівельний - HG-20DB (HAISSER)2000W,2 швидкості, LED дисплей, регулювання температури/потоку, функція охолодження,кейс
- ID: UA-2026-09-02-013022-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271761
Військова частина А1414 ЄДРПОУ: 08152347ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робочі рукавиці- ID: UA-2026-09-02-013021-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271760
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-02-013018-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271757
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дапагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг- ID: UA-2026-09-02-013019-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271756
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НОВІ САНЖАРИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323563ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПрофільUW-100 3м , ПрофільCW- 100 3м,саморіз3,5*35м,піна монтажна 750мл,дюбель- ID: UA-2026-09-02-013015-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271755
ГІМНАЗІЯ № 14 ІМЕНІ ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА ВОРОНОВСЬКОГО ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22408109ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЛЕД світильники- ID: UA-2026-09-02-013014-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271753
Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 43929768ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бутильована вода- ID: UA-2026-09-02-013007-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271751
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 34778905ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування вогнегасників: технічне діагностування, обслуговування ВП-3(3);тех...×-
Технічне обслуговування вогнегасників: технічне діагностування, обслуговування ВП-3(3);технічне діагностування, обслуговування ВП-5(3);технічне діагностування, обслуговування ВП-6(3);технічне діагностування, обслуговування ВВК- 3,5 (ОУ-5), заміна вогнегасного порошку, заміна комплекту прокладок , манжетів тощо до ВП-1-9)
- ID: UA-2026-09-02-013004-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271750
МУРАФСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228775ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цілодобове спостереження та обслуговування системи пожежної сигналізації- ID: UA-2026-09-02-013011-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271748
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточний ремонт службового автомобіля- ID: UA-2026-09-02-012993-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271747
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з комп'ютерної підтримки (ЦПД)- ID: UA-2026-09-02-013012-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271746
Відділ культури Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 41846458ДК 021:2015: 72610000-9 Послуги з комп’ютерної підтримкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій з комплек...×-
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій з комплектом додаткових картриджів – 30232100-5)
- ID: UA-2026-09-02-012992-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271745
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-