-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування вентиляційного електрообладнання закладу дошкільної ос...×-
Послуги з технічного обслуговування вентиляційного електрообладнання закладу дошкільної освіти № 26 міста Житомира
- ID: UA-2026-09-01-007707-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254521
Заклад дошкільної освіти №26 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061427ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
тренажери для шкільного фітнес - залу КЗ "Таганчанський ліцей"- ID: UA-2026-09-01-007695-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254520
Відділ освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області ЄДРПОУ: 41819908ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карта пам'яті 128 Гб- ID: UA-2026-09-01-007699-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254519
Виконавчий комітет Жашківської міської ради ЄДРПОУ: 04060826ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення (31642200-0 Міношукачі)- ID: UA-2026-09-01-007684-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254518
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0710 ЄДРПОУ: 33148732ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначенняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект футорок 3/4"х1" Aquavita універсальний, кріплення для секційних радіато...- ID: UA-2026-09-01-007687-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254517
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЄДРПОУ: 02928261ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка робочого проекту на встановлення сонячних електростанцій з гібридним інвертором,...×-
Розробка робочого проекту на встановлення сонячних електростанцій з гібридним інвертором, акумуляторною системою накопичення електричної енергії та супутнім обладнанням в Криворізькому Покровському ліцеї
- ID: UA-2026-09-01-007694-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254516
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02142282ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мастильні засоби- ID: UA-2026-09-01-007688-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254515
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" МАМАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44159123ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд на Об’єкті Замовника протягом всього періоду виконанням проекту: «Капіт...×-
Технічний нагляд на Об’єкті Замовника протягом всього періоду виконанням проекту: «Капітальний ремонт (улаштування) системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу в нежитлових приміщеннях Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН» по вул. Святогірська, 54 у місті Богуслав Київської області»
- ID: UA-2026-09-01-007669-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254514
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45444401ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикачі VI-KO M та розетки подвійні VI-KO M.- ID: UA-2026-09-01-007670-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254513
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІЖГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - "МІЖГІРСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 03344473ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування електроустановок. ДК 021-2015 (CPV) 50710000-5 - Послуги з ремонту...×-
Технічне обслуговування електроустановок. ДК 021-2015 (CPV) 50710000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
- ID: UA-2026-09-01-007686-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254511
Петрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04364199ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тактильні елементи доступності- ID: UA-2026-09-01-007659-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254507
КУ "Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" ЄДРПОУ: 22987455ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31510000-4 Електричні лампи розжарення (Світильники)- ID: UA-2026-09-01-007621-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254506
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні (ряжанка, кефір)- ID: UA-2026-09-01-007632-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254505
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сокири , за класифікатором ДК 021:2015 - 44510000-8 - Знаряддя- ID: UA-2026-09-01-007622-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254504
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області ЄДРПОУ: 38631015ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-01-007685-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254503
Центр надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради ЄДРПОУ: 37048509ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -