-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар за кодом ДК 021:2015 «16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки»- ID: UA-2026-09-04-006360-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295094
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗБОРІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ" ЄДРПОУ: 21156189ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню лабораторних досліджень- ID: UA-2026-09-04-006351-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295093
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки у місті Чортків- ID: UA-2026-09-04-006344-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295090
Комунальне підприємство "Благоустрій" Чортківської міської ради ЄДРПОУ: 43506764ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з...×-
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з оператором)
- ID: UA-2026-09-04-006342-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295089
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек свіжоморожений- ID: UA-2026-09-04-006327-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295088
Опішнянський державний художній ліцей імені Василя Кричевського ЄДРПОУ: 26399293ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-04-006339-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295086
Лисецький ЗДО"Сонечко" ЄДРПОУ: 33233293ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
помазки, відро, щітка- ID: UA-2026-09-04-006337-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295083
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцтовари- ID: UA-2026-09-04-006330-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295080
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти(йогурт,сметана)- ID: UA-2026-09-04-006334-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295078
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тротуарна плитка та бордюр (Код 021:2015 – 44110000-4 – Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-006323-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295077
ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 22372541ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чорнило- ID: UA-2026-09-04-006332-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295076
Відокремлений структурний підрозділ "Бучацький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34581427ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали обліку навчання- ID: UA-2026-09-04-006340-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295075
ВПУ №13 м. Івано-Франківська ЄДРПОУ: 03069529ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-04-006324-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295074
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44080090ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція (кабель, гофра металічна)- ID: UA-2026-09-04-006328-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295073
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба латексна арилова для внурішніх робіт Profi Latex TM"Delfi" -14 кг- ID: UA-2026-09-04-006335-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295072
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ "ТЕАТР МАРІОНЕТОК" ЄДРПОУ: 23376854ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -