-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба гофрована з протяжкою під кабель- ID: UA-2026-09-03-002025-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275477
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газоаналізатор АлкоФор 105 (метрологічна атестація )- ID: UA-2026-09-03-002009-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275476
ДК 021:2015: 38432100-3 ГазоаналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Л.Українки (біля господарства Андрійків В.Ю.)...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Л.Українки (біля господарства Андрійків В.Ю.) в с. Микуличин Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-09-03-002027-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275475
СКП "Добробут-М" ЄДРПОУ: 38335716ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-03-002024-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275474
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-03-002028-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275473
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Рожищенський ліцей №4" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області ЄДРПОУ: 20140766ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015:44330000-2 Будівельні прути,стрижні , дроти , профельні прути) Балка 24Б- нор...×-
(ДК 021:2015:44330000-2 Будівельні прути,стрижні , дроти , профельні прути) Балка 24Б- нормальна
- ID: UA-2026-09-03-002021-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275472
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ” ЄДРПОУ: 02005585ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: &quo...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: вул. Героїв Маріуполя, 18 (під'їзд 4), м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50089"
- ID: UA-2026-09-03-002029-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275471
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автомобільної вишки з оператором)- ID: UA-2026-09-03-002015-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275468
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Євроциліндр для дверей- ID: UA-2026-09-03-002023-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275467
Хмельницький міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю "Школа життя" ЄДРПОУ: 25978238ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
надання послуг- ID: UA-2026-09-03-002016-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275465
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проєктні роботи по об’єкту: «Реконструкція. Модифікація герметизувального сталевого облицю...×-
Проєктні роботи по об’єкту: «Реконструкція. Модифікація герметизувального сталевого облицювання підлоги рециркуляційно-вентиляційного центру»
- ID: UA-2026-09-03-002013-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275464
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелаж для дидактичного матеріалу , комплект дитячих пуфів "Міньйон"- ID: UA-2026-09-03-002008-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275463
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-03-002017-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275462
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки- ID: UA-2026-09-03-002012-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275460
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж автотранспортних технологій" ЄДРПОУ: 26125035ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем (З’єднувальні коробки)- ID: UA-2026-09-03-002005-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275459
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -