-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення технічної інвентаризації з виготовлення технічного паспорту, внесення...×-
Послуги з проведення технічної інвентаризації з виготовлення технічного паспорту, внесення його в єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДССБ) та присвоєння ідентифікатора на об'єкт нерухомого майна
- ID: UA-2026-09-04-011017-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299697
Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького ЄДРПОУ: 02223750ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення LRS-75-12- ID: UA-2026-09-04-011015-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299696
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим авт...×-
«Послуги спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва», код ДК 021:2015 60130000-8 – Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2026-09-04-011016-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299694
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва ЄДРПОУ: 38266365ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади для закладів освіти- ID: UA-2026-09-04-011012-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299691
ВІДДІЛ ОСВІТИ СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44277935ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо- ID: UA-2026-09-04-011011-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299690
Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради "Самбірська центральна лікарня" ЄДРПОУ: 01997461ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт конструктивних елементів - заміна дверей на металеві (вхід в підїзд) та вс...×-
Поточний ремонт конструктивних елементів - заміна дверей на металеві (вхід в підїзд) та встановлення металевих решітчастих дверей по вул.С. Бандери 23/3 під'їзд в м.Шептицький
- ID: UA-2026-09-04-011022-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299688
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС" ШЕПТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31616100ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверти С4, С5, С6- ID: UA-2026-09-04-011003-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299686
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 21312821ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт залізничної зливо-наливної естакади для світлих нафтопродуктів- ID: UA-2026-09-04-010918-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299684
Військова частина А4795 ЄДРПОУ: 26637864ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 09:25)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги кафе для проведення заходу- ID: UA-2026-09-04-010994-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299682
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО ТА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 44290707ДК 021:2015: 55330000-2 Послуги кафеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Позачергова перевірка правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вимикання) за іні...×-
Позачергова перевірка правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вимикання) за ініціативою Замовника (за ЄЗС код ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-09-04-010992-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299681
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40310334ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування систем резервного електроживлення для забезпечення без...×-
Послуги з технічного обслуговування систем резервного електроживлення для забезпечення безперебійного водопостачання багатоповерхового будинку за адресою : м. Павлоград вул.Поштова, 13
- ID: UA-2026-09-04-010975-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299678
КП "ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341345ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Паливна деревина твердих порід- ID: UA-2026-09-04-010965-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299677
Військова частина 3052 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803781ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-010999-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299676
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 М.ГАЙСИН ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21726853ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Витратні матеріали- ID: UA-2026-09-04-010934-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299672
ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 36038290ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські рукавиці- ID: UA-2026-09-04-010990-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299671
Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372975ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціАктивна -