-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги. Розроблення технічно...×-
ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги. Розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 56 24655400:02:018:1981, площею. 0,879 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної, іншої промисловості, включаючи об'єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком в селищі Клевань Рівненського району, Рівненської області.
- ID: UA-2026-09-02-012769-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271554
Клеванська селищна рада ЄДРПОУ: 04387094ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист полікарбонатний- ID: UA-2026-09-02-012780-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271552
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль- ID: UA-2026-09-02-012779-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271551
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24352198ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сигнальна стрічка- ID: UA-2026-09-02-012776-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271550
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці УСС, Гуменівка, Франка, Л. Українки в селі Пнів Пасічнян...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці УСС, Гуменівка, Франка, Л. Українки в селі Пнів Пасічнянської ТГ
- ID: UA-2026-09-02-012774-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271549
ПАСІЧНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуги з обслуговування автомобільним транспортом- ID: UA-2026-09-02-012785-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271544
Служба у справах дітей Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 35615529ДК 021:2015: 60120000-5 Послуги таксіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт окремих приміщень в навчальному корпусі інституту туризму і менеджменту...×-
Капітальний ремонт окремих приміщень в навчальному корпусі інституту туризму і менеджменту по вул. Галицька, 201Д в м. Івано-Франківську, код ДК 021:2015 (CPV) : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-09-02-012781-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271543
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА ЄДРПОУ: 02125266ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-02-012772-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271542
Смідинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Малятко" ЄДРПОУ: 23018066ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба, різьба сталева, гофра труба, теплоізоляція).
- ID: UA-2026-09-02-012771-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271539
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка автомобільна код ДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного при...×-
Аптечка автомобільна код ДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
- ID: UA-2026-09-02-012767-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271538
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дворозпірний анкер з гайкою M12 16x300 мм оцинкований- ID: UA-2026-09-02-012766-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271537
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА КОМПАНІЯ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30990215ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондицiонер WETAffi WPAC-M07K- ID: UA-2026-09-02-012755-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271534
Білолуцька селищна військова адміністрація Старобільського району Луганської області ЄДРПОУ: 44707961ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби фармацевтичні- ID: UA-2026-09-02-012757-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271533
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Тестер акумуляторних батарей FOXSUR FBT-200 12V/24V 3-200Ah червоний- ID: UA-2026-09-02-012758-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271532
Військова частина А1414 ЄДРПОУ: 08152347ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя ДК 021:2015: 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарст...×-
Кухонне приладдя ДК 021:2015: 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-02-012765-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271529
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОСИНСЬКО-МАГЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44047556ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -