-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Предметне скло SuрегFгоst, 50 шт./уп (Ергеdіа)- ID: UA-2026-09-03-009087-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282491
ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-009079-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282490
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник Whirlpool WHK 22373X6EA- ID: UA-2026-09-03-009080-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282489
4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 36734718ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі вхідної групи блоку 6-річок КГ № 126- ID: UA-2026-09-03-009088-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282488
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02142282ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівки та інші конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-009085-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282487
Військова частина А 1796 ЄДРПОУ: 07779156ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кут внутрішній пластик 3 м, муфта 1/2, контргайка 1/2- ID: UA-2026-09-03-009084-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282485
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтуси, кутники, завершення- ID: UA-2026-09-03-009081-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282484
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛЬВІВСЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№19)" ЄДРПОУ: 08563978ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного обстеження з перевіркою на міцність і стійкість та доступності малом...×-
Проведення технічного обстеження з перевіркою на міцність і стійкість та доступності маломобільних груп населення за адресою: вул. Європейська 23 м. Південноукраїнськ
- ID: UA-2026-09-03-009078-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282483
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31948866ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Шиндлера в м. Берестин Харківської області- ID: UA-2026-09-03-009077-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282482
Берестинський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 03358630ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (здійснення авторського наг...×-
71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (здійснення авторського нагляду на об'єкті: "Капітальний ремонт (заміна вікон та частини дверей) будівлі поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства "Чернігівська міська лікарня №3" Чернігівської міської ради, яке розташоване за адресою: м. Чернігів, вул. Захисників України,22" (коригування))
- ID: UA-2026-09-03-009068-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282470
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська міська лікарня №3" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 14242161ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай- ID: UA-2026-09-03-009063-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282467
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-03-009053-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282466
МІЖНАРОДНИЙ МІЖВІДОМЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3070) ЄДРПОУ: 40163246ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторного дослідження питної води та піску в закладах освіти Греб...×-
Послуги з проведення лабораторного дослідження питної води та піску в закладах освіти Гребінківської селищної ради
- ID: UA-2026-09-03-009056-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282464
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРЕБІНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43973801ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зарядні станції- ID: UA-2026-09-03-008656-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282463
Військова частина А4769 ЄДРПОУ: 26637841ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-03-009062-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282461
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -