-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена- ID: UA-2026-08-31-007899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241175
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44920000-5 (Вапно негашене)- ID: UA-2026-08-31-007898-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241164
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 09210000-4 Мастильні засоби (Олива моторна та олива трансмісійна)- ID: UA-2026-08-31-007895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241162
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 03220000-9 по ДК 021:2015 - Овочі, фрукти та горіхи (Зелень свіжа). РПЗ –...×-
Товар - код CPV 03220000-9 по ДК 021:2015 - Овочі, фрукти та горіхи (Зелень свіжа). РПЗ – 10.40. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-42-04, e-mail: vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua
- ID: UA-2026-08-31-007871-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241158
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка медична автомобільна (код за ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироб...×-
Аптечка медична автомобільна (код за ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні )
- ID: UA-2026-08-31-007877-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241155
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші послуги у сфері інформатизації - програмування магнітних карток (безконтактної багато...×-
Інші послуги у сфері інформатизації - програмування магнітних карток (безконтактної багатофункціональної електронної «Картки криворіжця») з вбудованою мікросхемою програмними додатками («Службова картка»)
- ID: UA-2026-08-31-007879-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241153
Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 02142299ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метрологічні роботи- ID: UA-2026-08-31-007870-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241151
Державна установа "Казанківська виправна колонія (№93)" ЄДРПОУ: 08564044ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тример (косарка)- ID: UA-2026-08-31-007873-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241149
ЗДО «ДИВОСВІТ» ЄДРПОУ: 40913928ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з функціонування державних аварійно-рятувальних служб- ID: UA-2026-08-31-007883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241147
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-08-31-007864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241143
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського рай...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-007854-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241141
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-007886-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241140
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 39260000-2 Секційні лотки та канцелярське приладдяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування спецтехніки; код «50110000-9 – Пос...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування спецтехніки; код «50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-007862-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241139
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-08-31-007863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241137
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ" ЄДРПОУ: 08733794ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
квіти- ID: UA-2026-08-31-007848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241132
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту ЄДРПОУ: 42662133ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -