-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист полікарбонатний- ID: UA-2026-09-01-011117-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257919
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-01-011118-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257918
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плити ОСБ (OSB), одиниця виміру штуки- ID: UA-2026-09-01-011108-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257917
Військова частина А4219 ЄДРПОУ: 26632370ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 2.5% 900г- ID: UA-2026-09-01-011115-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257916
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Однразовий посуд- ID: UA-2026-09-01-011113-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257915
ТАРАЩАНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ЕРУДИТ" ТАРАЩАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24882690ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло солодковершкве 81,5%- ID: UA-2026-09-01-011114-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257914
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 79970000-4 Видавничі послуги - Публікація офіційної інформації в медіа (в ме...×-
ДК 021:2015 - 79970000-4 Видавничі послуги - Публікація офіційної інформації в медіа (в мережі Інтернет) про діяльність органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності Івано-Франківської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-09-01-011112-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257913
ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги на цілодобове спостереження системи охоронної сигналізації на Об’єктах Замовника- ID: UA-2026-09-01-011110-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257912
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-01-011106-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257909
КУЛЕВЧАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) ЄДРПОУ: 35623180ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи моторні- ID: UA-2026-09-01-011109-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257907
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гратка вентиляційна- ID: UA-2026-09-01-011104-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257906
МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ЄДРПОУ: 26532832ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід, кабель СІП-4 4х50- ID: UA-2026-09-01-011097-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257905
Військова частина А4219 ЄДРПОУ: 26632370ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-01-011103-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257904
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рушники, серветки- ID: UA-2026-09-01-011100-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257903
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-...×-
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-5) за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 210 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
- ID: UA-2026-09-01-011101-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257902
Комунальне підприємство "Управління капітального будівництва" ЄДРПОУ: 04054151ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
-