-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
болт, хомут згідно Коду ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-001077-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234331
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХОТИНБЛАГОУСТРІЙ ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36748453ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Планшет Lenovo- ID: UA-2026-08-31-001071-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234327
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3101 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44835131ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт санвузла для маломобільних груп населення (інклюзивний) церква Священно...×-
Капітальний ремонт санвузла для маломобільних груп населення (інклюзивний) церква Священномученика Йосафата по вул.Бандери, 47
- ID: UA-2026-08-31-001083-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234325
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-001080-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234324
Черемський природний заповідник ЄДРПОУ: 31820241ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування нежитлових приміщень...×-
код ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування нежитлових приміщень загальною площею 80,09 кв. м.)
- ID: UA-2026-08-31-001070-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234323
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратура та обладнання для відеоспостереження (ДК 021:2015 32260000-3 Обладнання для пере...×-
Апаратура та обладнання для відеоспостереження (ДК 021:2015 32260000-3 Обладнання для передавання даних).
- ID: UA-2026-08-31-001082-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234322
Управління поліції охорони в Полтавській області ЄДРПОУ: 40109042ДК 021:2015: 32260000-3 Обладнання для передавання данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуга з ремонту та технічного обслуговування (перезарядки) вогнегасників (код за ДК 021...×-
послуга з ремонту та технічного обслуговування (перезарядки) вогнегасників (код за ДК 021:2015: 50413200-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання»)
- ID: UA-2026-08-31-001073-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234321
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-08-31-001072-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234319
Старовижівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" ЄДРПОУ: 23018126ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Вінницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «В...×-
послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Вінницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
- ID: UA-2026-08-31-001066-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234318
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45798761ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна- ID: UA-2026-08-31-001068-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234317
Опорний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" ЄДРПОУ: 25918992ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТ...×-
03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту; Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см; Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234)
- ID: UA-2026-08-31-001059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234316
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЕНДОКРИНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05484178ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крупа манна, крохмаль- ID: UA-2026-08-31-001062-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234314
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблетки вугілля активоване аналгін спазмалгон дротоверін валідол каптопріл парацетомол...×-
Таблетки вугілля активоване аналгін спазмалгон дротоверін валідол каптопріл парацетомол парацетомол діозолін лоперамід пантенол ранітидін
- ID: UA-2026-08-31-001058-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234313
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл- ID: UA-2026-08-31-001064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234312
Комунальне некомерційне підприємство "Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484161ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція (медичні картки стаціонарного хворого, журнал обліку)- ID: UA-2026-08-31-001060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234311
ДК 021:2015: 22900000-9 Друкована продукція різнаАктивна -