-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олії та тваринні і рослинні жири- ID: UA-2026-09-02-006735-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265531
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №9 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23553925ДК 021:2015: 15400000-2 Олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Формування топографiчного плану дiлянки в масштабi М1:500, для розробки проектної документ...×-
Формування топографiчного плану дiлянки в масштабi М1:500, для розробки проектної документації по встановленню блочно-модульної котельні
- ID: UA-2026-09-02-006736-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265529
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 71000000-8 Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (хліб цільнозерновий)- ID: UA-2026-09-02-006725-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265528
ЯВОРНИЦЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК №3 "БДЖІЛКА" ЯВОРНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36418456ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-09-02-006730-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265527
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний,Сир твердий- ID: UA-2026-09-02-006731-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265526
Смідинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Малятко" ЄДРПОУ: 23018066ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги для проходження медогляду- ID: UA-2026-09-02-006726-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265525
Комунальне некомерційне підприємство Новоархангельської селищної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38600846ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15320000-7 Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-02-006727-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265523
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «СОКАЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ імені Т. ШЕВЧЕНКА» ЄДРПОУ: 04545340ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стенд №346 "Інформація" 75х75см пвх- ID: UA-2026-09-02-006722-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265522
КУ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЄДРПОУ: 43761111ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-02-006744-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265520
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки (Подяки на металі з МДФ основою-1 штука)- ID: UA-2026-09-02-006719-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265519
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Блок живлення- ID: UA-2026-09-02-006721-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265517
ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Медичні послуги- ID: UA-2026-09-02-006714-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265513
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Полтавській області ЄДРПОУ: 34742711ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-02-006713-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265510
Державна установа "Темнівська виправна колонія (№100)" ЄДРПОУ: 08733162ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент- ID: UA-2026-09-02-006717-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265508
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
тротуарна плитка, смітник- ID: UA-2026-09-02-006686-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265505
ДУНАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМ. ГЕРОЯ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА КАПІНОСА КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23591096ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -