-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпуля мотокоси, зірочка 325/7- ID: UA-2026-08-31-009702-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242975
КП "Благоустрій-Сосниця" ЄДРПОУ: 41877116ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтівка- ID: UA-2026-08-31-009697-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242972
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки. Профілактика БФП- ID: UA-2026-08-31-009693-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242966
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії та забезпечення перетікань реактивної...×-
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії та забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
- ID: UA-2026-08-31-009680-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242963
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Рівне ЄДРПОУ: 08005801ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Карто...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Картопля столова пізня, клас екстра, ДСТУ 9221)
- ID: UA-2026-08-31-009672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242962
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок митий, щебінь гранітний і відсів гранітний- ID: UA-2026-08-31-009692-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242960
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 38223651ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гематоксилін Майера 1 л- ID: UA-2026-08-31-009684-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242958
ДК 021:2015: 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання топографо-геодезичних робіт для реконструкції ПЛ-10 кВ №146-13 та №146-11 в масш...×-
Виконання топографо-геодезичних робіт для реконструкції ПЛ-10 кВ №146-13 та №146-11 в масштабі 1:500 з нанесенням мереж та червоних ліній на території с. Суховоля Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-009690-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242956
ПрАТ Львівобленерго ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сікатор, рулетка 5м, ключ розвідний- ID: UA-2026-08-31-009681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242955
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Ки...×-
Послуги з утримання комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Києва у належному стані відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством, у тому числі послуги щодо загального технічного, експлуатаційно-господарського обслуговування та забезпечення функціонування інженерних мереж і внутрішнього обладнання в системах автоматизації, диспетчеризації, комплексної інформаційної системи, пожежної безпеки, протипожежної та охоронної сигналізації, відеонагляду, вентиляції, холодопостачання, кондиціювання, газопостачання, водопостачання і водовідведення, електричних мереж, електричного обладнання, автоматичних станцій, інформаційних мереж, систем адаптації інформації в комп’ютерну мережу, а також послуги щодо забезпечення чистоти та належного стану комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Києва
- ID: UA-2026-08-31-009677-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242954
Апеляційний суд міста Києва ЄДРПОУ: 02894757ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-08-31-009682-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242953
СВЯТОШИНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03188760ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батарейка лужна АА 34-252 Vorhut- ID: UA-2026-08-31-009673-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242950
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністри металеві 20 літрів- ID: UA-2026-08-31-009675-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242948
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (налив))- ID: UA-2026-08-31-009670-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242947
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго" ЄДРПОУ: 22927045ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39510000-0: Вироби домашнього текстилю (римські штори)- ID: UA-2026-08-31-009678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242946
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -