-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Водопровідне обладнання (Гідроакумулятор 80 л/ горизонт./, Фланець гідроакумулятора 24л не...×-
Водопровідне обладнання (Гідроакумулятор 80 л/ горизонт./, Фланець гідроакумулятора 24л нерж.)
- ID: UA-2026-09-02-011008-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269777
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ноутбука- ID: UA-2026-09-02-011012-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269776
ЩИБОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04404421ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи- ID: UA-2026-09-02-011009-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269775
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОБЕРЕЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43932854ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл компютерний, офісний пенал- ID: UA-2026-09-02-011010-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269773
КЗ "Центр надання соціальних послуг" Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44488102ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідина гальмівна- ID: UA-2026-09-02-010987-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269771
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) МАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37022852ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (зошити)- ID: UA-2026-09-02-011003-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269767
ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Система пом'якшення та знезалізнення води (ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистил...×-
Система пом'якшення та знезалізнення води (ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-09-02-010999-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269765
РАТНІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК №1 РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21748292ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою пл...×-
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою площа Оболонська, 8 в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-02-010994-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269763
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39611267ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія РАДЕМА рафінована 1 літр- ID: UA-2026-09-02-011000-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269762
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Програмно – апаратний комплекс на базі моноблоку- ID: UA-2026-09-02-010962-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269761
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Міністерства внутрішніх справ України" ЄДРПОУ: 14317108ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Етикетки "Crystal Premium" F4/65 70*24 (100 арк)- ID: UA-2026-09-02-010988-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269758
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ ІМЕНІ В.СТЕФАНИКА ЄДРПОУ: 22334641ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з подрібнення відходів деревини- ID: UA-2026-09-02-010985-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269757
Рівненський ліцей №18 Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 35658605ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки- ID: UA-2026-09-02-010980-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269756
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОСАНЖАРСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 01999425ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого та невиробничого обладнання, госпо...×-
Комплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого та невиробничого обладнання, господарчі товари
- ID: UA-2026-09-02-010979-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269755
Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Буринської міської ради ЄДРПОУ: 45285931ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-09-02-010978-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269754
Виконавчий комітет Лохвицької міської ради ЄДРПОУ: 41812483ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -