-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-011153-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244450
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Крупа булгур, крупа перлова, крупа ячна, горох колотий- ID: UA-2026-08-31-011174-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244449
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автовишки- ID: UA-2026-08-31-011182-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244447
ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-08-31-011129-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244446
Військова частина А0224 ЄДРПОУ: 08489704ДК 021:2015: 37400000-2 Спортивні товари та інвентарПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Капуста білоголова свіжа, ДСТУ 7037, середньостигла, першого товарного сорту- ID: UA-2026-08-31-011175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244443
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котлів та технічне обслуговування автоматики безпеки твердопаливного котла...×-
Поточний ремонт котлів та технічне обслуговування автоматики безпеки твердопаливного котла "Колві-500" та газового котла "НІІСТУ-5" в котельні Мамаївського НВК, Чернівецької області Чернівецького району
- ID: UA-2026-08-31-011170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244439
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 50531100-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування котлівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа гречана, рис довгий, пшоно, крупа ячна, вівсяні пластівці, крупа перлова, крупа куку...×-
Крупа гречана, рис довгий, пшоно, крупа ячна, вівсяні пластівці, крупа перлова, крупа кукурудзяна "Екстра", крупа пшенична "Артек", булгур, борошно в/г
- ID: UA-2026-08-31-011176-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244438
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №30 "ЖУРАВЛИК" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33761178ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран 1/2*1/2- ID: UA-2026-08-31-011168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244436
Калуський ліцей №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23922819ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації харчування учнів Чайківської гімназії Борщагівської сільської ради Б...×-
послуги з організації харчування учнів Чайківської гімназії Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області (кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-011150-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244433
ЧАЙКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 46137033ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додатковий обсяг робіт по об’єкту «Капітальний ремонт групи приміщень на четвертому поверс...×-
Додатковий обсяг робіт по об’єкту «Капітальний ремонт групи приміщень на четвертому поверсі будівлі ОДК (будівля об’єднаного допоміжного корпусу чотириповерхова) Трипільської ТЕС», що знаходиться за адресою: м. Українка, Обухівський район, Київська область (45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи).
- ID: UA-2026-08-31-011152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244432
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки антисептичні Безспиртові, 180х135, Упаковка з клапаном- ID: UA-2026-08-31-011148-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244431
ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по ліквідації осередку пожежі на смітєєзвалищі та створення захисної смуги навко...×-
Послуги по ліквідації осередку пожежі на смітєєзвалищі та створення захисної смуги навкого сміттєзвалища в с-щі Стара Вижівка
- ID: UA-2026-08-31-011139-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244429
СТАРОВИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333224ДК 021:2015: 90530000-1 Утримання сміттєзвалищЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Nissan X-Trail- ID: UA-2026-08-31-010990-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244428
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011159-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244427
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг щодо підготовки до опалювального сезону з технічного обслуговування та утри...×-
Надання послуг щодо підготовки до опалювального сезону з технічного обслуговування та утримання в належному стані котельні
- ID: UA-2026-08-31-011146-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244426
Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 37951998ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -