-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл води- ID: UA-2026-08-31-004924-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238212
ІРПІНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667797ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні запчастини (пластик передній, пластий боковий задній МТ200-9)- ID: UA-2026-08-31-004919-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238211
Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00711646ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з налагодження та відновлення локальної інтернет мережі- ID: UA-2026-08-31-004923-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238210
КП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03348643ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей універсальний- ID: UA-2026-08-31-004920-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238208
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №1" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 30311923ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки дерев'яних конструкцій покрівлі та їх деталей вогнегасними сумішами...×-
Послуги з обробки дерев'яних конструкцій покрівлі та їх деталей вогнегасними сумішами будівлі ПШ №53 м.Львова.
- ID: UA-2026-08-31-004916-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238207
ПОЧАТКОВА ШКОЛА № 53 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35664603ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник електроенергії «НІК»- ID: UA-2026-08-31-004913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238206
Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00711646ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль кукурудзяний- ID: UA-2026-08-31-004914-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238205
Комунальний заклад загальної середньої освіти «Початкова школа № 3 Хмельницької міської ради» ЄДРПОУ: 25908383ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заміни трифазного приладу обліку електричної енергії, позачергова технічна перев...×-
Послуги з заміни трифазного приладу обліку електричної енергії, позачергова технічна перевірка
- ID: UA-2026-08-31-004909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238204
Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00711646ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відключення/припинення газопостачання (розподілу природного газу)- ID: UA-2026-08-31-004911-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238203
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ремонт та обслуговування газового лічильника системи теплопостачання- ID: UA-2026-08-31-004910-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238202
Військова частина А 0549 ЄДРПОУ: 08540799ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клапан бокової подачі води NOVA 4723- ID: UA-2026-08-31-004907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238201
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 22, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-31-004889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238197
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 :03220000-9 –Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти )- ID: UA-2026-08-31-004888-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238196
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (код ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-08-31-004897-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238195
Відділ освіти, молоді та спорту Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 44354464ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування(Послуги з організації гарячого...×-
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування(Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів початкових 1-4 класів, та учнів пільгової категорії у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-004900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238194
Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради ЄДРПОУ: 44092294ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -