-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрій радіоелектронного моніторингу- ID: UA-2026-09-04-011536-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300233
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 08588725ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали реєстарції- ID: UA-2026-09-04-011555-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300225
Товстенська селищна рада ЄДРПОУ: 02045722ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 38550000-5 Лічильники- ID: UA-2026-09-04-011539-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300221
ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41818470ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шліфмашина кутова- ID: UA-2026-09-04-011543-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300220
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (Держівський ЗЗСО І-ІІ ст.)- ID: UA-2026-09-04-011544-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300218
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-011548-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300217
Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради ЄДРПОУ: 44125214ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-011540-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300216
Гімназія імені Володимира Малика Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165966ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нестерильний контейнер для збирання проб сечі – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріа...×-
Нестерильний контейнер для збирання проб сечі – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Контейнер з адаптером для вакуумної пробірки для збору сечі – ДК 021:2015 – 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти, код НК 024:2023 - 46023 - Нестерильний контейнер для збирання проб сечі IVD (діагностика in vitro); код НК 031:2024 - W05010203 ЗБІР СЕЧІ, КОНТЕЙНЕРИ)
- ID: UA-2026-09-04-011541-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300215
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йогурт- ID: UA-2026-09-04-011530-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300211
КУРОЗВАНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "КАПІТОШКА" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37735157ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з технічного обслуговування (ТО) систем газопостачання- ID: UA-2026-09-04-011519-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300209
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне в/с 2кг,крупа гречана , крупа пшенична Артек, рис круглий, крупа ячмінн...×-
Борошно пшеничне в/с 2кг,крупа гречана , крупа пшенична Артек, рис круглий, крупа ячмінна, крупа пшоно, пластівці вівсяні,булгур.
- ID: UA-2026-09-04-011526-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300208
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №5 (ЯСЛА-САДОК) "ВИШЕНЬКА" М.ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 26244892ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів для здійснення заходів із благоустрою на території Залиманського старост...×-
Придбання товарів для здійснення заходів із благоустрою на території Залиманського старостинського округу (Фарба 2.8 кг)
- ID: UA-2026-09-04-011533-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300206
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цегла (код ДК 021-2015: 44110000-4 – «Конструкційні матеріали»)- ID: UA-2026-09-04-011490-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300205
Комунальне підприємство "Снігурівський благоустрій" ЄДРПОУ: 36895662ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція(Яйця).- ID: UA-2026-09-04-011532-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300204
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Камінь-Каширське вище професійне училище" ЄДРПОУ: 02539985ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-04-011531-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300202
Херсонський заклад дошкільної освіти №12 Херсонської міської ради ЄДРПОУ: 24114257ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -