-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги п...×-
Код ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги по влаштуванню та організації для Замовника дозвільно-культурного заходу)
- ID: UA-2026-09-04-000707-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289502
ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125243ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вентилятор осьовий побутовий- ID: UA-2026-09-04-000706-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289501
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкції та їх частини- ID: UA-2026-09-04-000705-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289500
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313925ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по ремонту котла опалювального- ID: UA-2026-09-04-000704-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289499
Тараканівська сільська рада ЄДРПОУ: 04385403ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плакат 1500*900 мм- ID: UA-2026-09-04-000700-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289498
ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мононіть,номерні пломби- ID: UA-2026-09-04-000703-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289496
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРТЕПЛО" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384488ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту електромереж- ID: UA-2026-09-04-000701-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289495
Берестинський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 03358630ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-000696-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289492
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи центрального опалення для підготовк...×-
Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи центрального опалення для підготовки до опалювального сезону
- ID: UA-2026-09-04-000697-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289491
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масло солодковершкове- ID: UA-2026-09-04-000692-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289490
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 24146151ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття дороги між с.Подоляни-с.Мнишин Рівненського району Рівненської об...×-
Поточний ремонт покриття дороги між с.Подоляни-с.Мнишин Рівненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-09-04-000691-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289487
Бабинська сільська рада Рівненської області ЄДРПОУ: 40128400ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання господарських товарів- ID: UA-2026-09-04-000684-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289485
Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради ЄДРПОУ: 24760454ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини- ID: UA-2026-09-04-000690-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289484
Відділ освіти Татарбунарської міської ради ЄДРПОУ: 44023630ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукція для чищення» (Рідке мило, мило рідке).- ID: UA-2026-09-04-000695-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289483
Державний навчальний заклад «Новояворівське вище професійне училище» ЄДРПОУ: 05536969ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері інформатизації, а саме: універсальні електронні комунікаційні послуги з п...×-
Послуги у сфері інформатизації, а саме: універсальні електронні комунікаційні послуги з підключення до електронної комунікаційної мережі
- ID: UA-2026-09-04-000685-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289479
Управління соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03196647ДК 021:2015: 64220000-4 Телекомунікаційні послуги, крім послуг телефонного зв’язку і передачі данихАктивна -