-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторисн...×-
Код ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт металевих навісів літ. Г та літ. Д на території ДНДЕКЦ МВС України за адресою: вул. Велика Кільцева, 4, с. Петропавлівська Борщагівка, Бучанський район, Київська область», стадія проектування «Робочий проект» з виконанням експертизи технічної і кошторисної частини та отриманням позитивного експертного звіту, Настанoва з визначення вартoсті прoектних, наукoво-прoектних, вишукувальних рoбіт та експертизи прoектнoї дoкументації на будівництвo, затвердженoї наказoм Міністерства розвитку громад та теритoрій України від 01 листопада 2021 року № 281)
- ID: UA-2026-08-31-003070-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236364
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-003069-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236363
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень- ID: UA-2026-08-31-003065-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236362
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти в асортименті (код за ЕЗС ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні)- ID: UA-2026-08-31-003066-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236361
Дошкільний навчальний заклад №3 м.Ічня Ічнянської міської ради Ічнянського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26382387ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 19520000-7 Пластмасові вироби- ID: UA-2026-08-31-003061-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236360
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя, папір А-4 80 г/м- ID: UA-2026-08-31-003056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236359
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "МАЛЯТКО" СЕЛА ЛЮХЧА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37907830ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір ксероксний А4, касова стрічка- ID: UA-2026-08-31-003053-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236356
Відокремлений структурний підрозділ"Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету" ЄДРПОУ: 38651796ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
прапори- ID: UA-2026-08-31-003064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236355
ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос пластиковий для протяжки кабелю 15м з направляючим дротовим тросом Mutlusan (54-69-85...×-
Трос пластиковий для протяжки кабелю 15м з направляючим дротовим тросом Mutlusan (54-69-85)
- ID: UA-2026-08-31-003052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236351
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
кріпильні деталі для виконання технічного обслуговування гелікоптерів- ID: UA-2026-08-31-003054-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236350
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги медичного огляду працівників Замовника- ID: UA-2026-08-31-003058-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236348
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання степлера канцелярського- ID: UA-2026-08-31-003060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236346
Початкова школа № 311 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22934200ДК 021:2015: 30197320-5 СтеплериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-08-31-003059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236345
Комунальне Некомерційне Підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області" ЄДРПОУ: 42750109ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню і ремонту транспортних засобів, складових частин тран...×-
Послуги по технічному обслуговуванню і ремонту транспортних засобів, складових частин транспортних засобів (Сміттєвоз SCANIA P340 , реєстраційний номер АВ5929МЕ , рік випуску 2015) ДК 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-003050-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236344
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Садова техніка різна (Обприскувач ручний)- ID: UA-2026-08-31-003049-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236343
ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаАктивна -