-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Статуетки- ID: UA-2026-08-31-009998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243273
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ" ЄДРПОУ: 41143424ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт частини приміщень будівлі літери «А» за адресою: Закарпатська область, м....×-
«Поточний ремонт частини приміщень будівлі літери «А» за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а. Додаткові послуги»
- ID: UA-2026-08-31-009997-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243272
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33165909ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-08-31-009986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243266
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУРОЄДОВА" ЄДРПОУ: 01999678ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елемент живлення- ID: UA-2026-08-31-009995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243265
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення опитування «Розуміння українськими агровиробниками екологічних вимог...×-
Послуги з проведення опитування «Розуміння українськими агровиробниками екологічних вимог ЄС у процесі євроінтеграції та їх готовності до майбутніх змін»
- ID: UA-2026-08-31-009993-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243262
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ" ЄДРПОУ: 00496805ДК 021:2015: 79320000-3 Послуги з опитування громадської думкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережевий фільтр- ID: UA-2026-08-31-010002-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243261
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПРИДБАННЯ ГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРІВ- ID: UA-2026-08-31-009985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243260
Державний музей іграшки ЄДРПОУ: 33236336ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Модульна збірно-розбірна котельня 7х4х3м із теплогенераторами ТГУ-1200 утеплений для обігр...×-
Модульна збірно-розбірна котельня 7х4х3м із теплогенераторами ТГУ-1200 утеплений для обігріву ремонтного цеху техніки спеціальних військ
- ID: UA-2026-08-31-009981-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243259
військова частина А0543 ЄДРПОУ: 07944268ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 11:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Рукава пожежні- ID: UA-2026-08-31-009720-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243258
Військова частина А2192 ЄДРПОУ: 24981089ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент (44110000-4 Конструкційні матеріали код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного слов...×-
Цемент (44110000-4 Конструкційні матеріали код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-009979-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243253
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495 ЄДРПОУ: 14321914ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Калькулятор Brilliant 12р бухг. 2ел.живлення, червоний 203x158x31мм- ID: UA-2026-08-31-009983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243252
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 30140000-2 Лічильна та обчислювальна технікаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання- ID: UA-2026-08-31-009978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243251
КНП "Турківська центральна міська лікарня" Турківської міської ради Самбірського району ЄДРПОУ: 01997030ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 38420000-5 — Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (п...×-
ДК 021:2015: 38420000-5 — Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (перетворювачі тиску)
- ID: UA-2026-08-31-009973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243250
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРДИЧІВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 32794899ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг 16 мм S275 JR, 6 м- ID: UA-2026-08-31-009977-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243249
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОЛІЙ" ПРИЮТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35079191ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали теоретичного та виробничого навчання, журнали планування та обліку роботи ( ДК 021...×-
Журнали теоретичного та виробничого навчання, журнали планування та обліку роботи ( ДК 021:2015:22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали )
- ID: UA-2026-08-31-009991-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243248
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -