-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-000440-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289233
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-09-04-000430-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289230
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВЕЛИКОХУТІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44050731ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль картопляний, крупа манна. ДК 021:2015 – 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти.- ID: UA-2026-09-04-000432-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289229
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23551665ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для організації та проведення тренувальних зборів з астрономії в рамках Всеукраї...×-
Матеріали для організації та проведення тренувальних зборів з астрономії в рамках Всеукраїнських літніх шкіл
- ID: UA-2026-09-04-000435-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289228
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільних транспортних засобів FORD TRA...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільних транспортних засобів FORD TRANSIT
- ID: UA-2026-09-04-000427-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289226
БОРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04397939ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-04-000428-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289225
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфта PR 25, муфта PR 40.- ID: UA-2026-09-04-000425-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289223
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб КЗІ електронний ключ Secure Token-338 M- ID: UA-2026-09-04-000424-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289222
Відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я Лука-Мелешківської сільської ради ЄДРПОУ: 44011142ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2026-09-04-000414-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289220
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-04-000417-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289219
КЗ Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія ЄДРПОУ: 02138872ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-04-000419-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289217
Хмельницький заклад дошкільної освіти №50 «Лелеченька» ЄДРПОУ: 22986148ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Акумулятор для дронів FPV 8S6P 30000 mAh Li-Ion- ID: UA-2026-09-04-000407-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289216
Військова частина А3488 ЄДРПОУ: 26616307ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюдже...×-
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
- ID: UA-2026-09-04-000416-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289215
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності- ID: UA-2026-09-04-000420-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289213
Комунальне підприємство «Турбівський комбінат комунальних підприємств» Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 20092613ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування протипожежного обладнання- ID: UA-2026-09-04-000422-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289212
ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -