-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (шпаклівка старт та фініш...×-
ДК 021:2015-44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (шпаклівка старт та фініш 25 кг, грунтовка глибокопроникаюча 10л, антисептик протигрибковий 5л, кварц-грунт 10л)
- ID: UA-2026-09-02-003032-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261909
Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету" ЄДРПОУ: 33457962ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з дизайну інформаційно-поліграфічної продукції для організації і проведення Інформ...×-
Послуги з дизайну інформаційно-поліграфічної продукції для організації і проведення Інформаційно-просвітницької акції «35 знакових книжок нашої Незалежності» (ДК 79930000-2 Професійні дизайнерські послуги)
- ID: UA-2026-09-02-003046-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261908
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ" ЄДРПОУ: 41137547ДК 021:2015: 79930000-2 Професійні дизайнерські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них- ID: UA-2026-09-02-003044-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261907
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №5" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39040240ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне в/г, вівсяні пластівці, крупа гречана, крупа ячмінна, рис, крупа пшенична...×-
Борошно пшеничне в/г, вівсяні пластівці, крупа гречана, крупа ячмінна, рис, крупа пшенична "Артек", булгур, крупа пшоняна
- ID: UA-2026-09-02-003024-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261906
Хмельницький заклад дошкільної освіти №40 «Сонечко» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26572521ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка 25*100*4000мм- ID: UA-2026-09-02-003025-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261904
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 42582687ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Берегометське надлісництво у т. ч.: Лот 1: лісозаготівельні посл...×-
Лісозаготівельні послуги Берегометське надлісництво у т. ч.: Лот 1: лісозаготівельні послуги; Лот 2: лісозаготівельні послуги; Лот 3: лісозаготівельні послуги.
- ID: UA-2026-09-02-003033-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261903
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
господарські товари- ID: UA-2026-09-02-003026-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261901
Комунальне некомерційне підприємство Озерянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини Борщівської міської ради" ЄДРПОУ: 40305172ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пристрій безперебійного живлення- ID: UA-2026-09-02-002738-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261899
Військова частина А2622 ЄДРПОУ: 08076304ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (30192113-6 Чорнильні картри...×-
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (30192113-6 Чорнильні картриджі) (Картридж Canon Pixma E404/E464 CL-56 + заправний набір).
- ID: UA-2026-09-02-003034-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261898
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації- ID: UA-2026-09-02-003006-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261897
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з передавання даних і повідомлень, а також послуги, пов’язані технологічно з елект...×-
Послуги з передавання даних і повідомлень, а також послуги, пов’язані технологічно з електронними комунікаційними послугами (64210000-1)
- ID: UA-2026-09-02-003039-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261896
Пенсійний фонд України ЄДРПОУ: 00035323ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя (сегрегатор, папки на резинках, папки на зажимах)- ID: UA-2026-09-02-003031-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261895
ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі запчастини для автобуса ЕТАЛОН А08116Ш- ID: UA-2026-09-02-003028-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261894
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-003029-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261893
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 20 "РОСИНКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559293ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розширювальний бак. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 44610000-9 - Цистерни, резервуари,...×-
Розширювальний бак. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
- ID: UA-2026-09-02-003021-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261892
Козацький ліцей Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33249680ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -