-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба емаль для Угринівської гімназії- ID: UA-2026-09-02-004541-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263363
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манжета 2.2-40х60х10/7, кільце (рез) (4,7х1,9), кільце (рез) (5,7х2,5) МТЗ, кільце (рез)...×-
Манжета 2.2-40х60х10/7, кільце (рез) (4,7х1,9), кільце (рез) (5,7х2,5) МТЗ, кільце (рез) (94,0х3,0) ПВМ МТЗ
- ID: UA-2026-09-02-004515-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263362
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛОБИНСЬКЕ" ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41289754ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-02-004531-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263361
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672ДК 021:2015: 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Файл А-4- ID: UA-2026-09-02-004595-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263359
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ЗАЛІССЯ" ЄДРПОУ: 00993662ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Натягувач ременя, шків валу колінчатого, доріжковий ремінь, насос водяний- ID: UA-2026-09-02-004568-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263357
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Банери- ID: UA-2026-09-02-004491-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263356
Військова частина Т0950 ЄДРПОУ: 26629221ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-02-004500-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263355
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95)- ID: UA-2026-09-02-004544-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263354
Управління гуманітарного розвитку Української міської ради ЄДРПОУ: 44050972ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-09-02-004529-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263352
КУ "ОМЦНСП" ЄДРПОУ: 05392950ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасн...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт головки блоку циліндрів знятої з транспортного засобу VW AMAROK, шасі WV1ZZZ2HZFH014355) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-004518-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263351
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 ЄДРПОУ: 14321765ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-09-02-004503-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263350
ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактивиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спрей 400 мл. зелений; аерозоль 400 мл зелений; аерозоль 400 мл жаростійкий сріблястий;- ID: UA-2026-09-02-004520-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263349
Національний природний парк "Кременецькі гори" ЄДРПОУ: 37766410ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Модуль передавача TBS Crossfire Micro TX за кодом ДК 021:2015-34740000-6 «Обладнання для п...×-
Модуль передавача TBS Crossfire Micro TX за кодом ДК 021:2015-34740000-6 «Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі»
- ID: UA-2026-09-02-004553-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263348
"ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44849762ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюль (код за ЄЗС ДК 021:2015:39560000-5 Текстильні вироби різні)- ID: UA-2026-09-02-004527-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263347
Орлівський психоневрологічний інтернат Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 03189908ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водостічної системи КЗ "Жашківська централізована бібліотечна система...- ID: UA-2026-09-02-004546-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263346
ВКМПСТ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41757077ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -