-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтажні роботи та встановлення мережевого обладнання у Комарнівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. Ком...×-
Монтажні роботи та встановлення мережевого обладнання у Комарнівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. Комарнівської міської ради Львівської області;Бучалівському ЗЗСО І-ІІІ ст.;Підзвіринецькому ЗЗСОІ-ІІІ ст.( Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 72710000-0 - Послуги у сфері локальних мереж)
- ID: UA-2026-09-02-012831-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271603
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Телекомунікаційне супутникове обладнання- ID: UA-2026-09-02-012830-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271602
Військова частина А4674 ЄДРПОУ: 26633168ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці- ID: UA-2026-09-02-012836-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271601
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з фітопатологічного дослідження рослин- ID: UA-2026-09-02-012837-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271600
ФІЛІЯ "ЛІСОВІ РЕПРОДУКТИВНІ РЕСУРСИ" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45397074ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-02-012819-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271596
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Питна вода негазована в бутлях по 6 л. для укриття- ID: UA-2026-09-02-012829-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271595
Школа І-ІІІ ступенів №282 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01488067ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гімнастичні мати (ДК 021:2015 - 37421000-5) Мати татамі- ID: UA-2026-09-02-012818-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271594
НОВОПРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 НОВОПРАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26505424ДК 021:2015: 37421000-5 Гімнастичні матиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Холодильник, двокамерний побутовий- ID: UA-2026-09-02-012820-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271593
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ячі волейбольні, сітка- ID: UA-2026-09-02-012821-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271592
ДК 021:2015: 37400000-2 Спортивні товари та інвентарЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень бактеріологічного відділу лабораторного блоку комунального не...×-
Капітальний ремонт приміщень бактеріологічного відділу лабораторного блоку комунального некомерційного підприємства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області "Ізмаїльська міська центральна лікарня" за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, пр. Миру, 1, нежитлове приміщення №1 (коригування)
- ID: UA-2026-09-02-012826-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271591
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 39290000-1 Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-02-012827-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271590
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оцет 1 л- ID: UA-2026-09-02-012825-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271589
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта (заміна контактора та пускача шафи керуван...×-
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта (заміна контактора та пускача шафи керування), встановленого в житловому будинку за адресою: просп. Володимира Івасюка, 43-Г (п.1, Рег.25670) в Оболонському районі м. Києва, код ДК 021:2015 – 50710000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель.
- ID: UA-2026-09-02-012822-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271588
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39611267ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони твердих сортів- ID: UA-2026-09-02-012816-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271587
Миргородський ліцей імені Т.Г. Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 22548394ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабелі волоконно-оптичні- ID: UA-2026-09-02-012784-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271586
Військова частина А5110 ЄДРПОУ: 26642902ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 16:52)
-