-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо рідинне та газ- ID: UA-2026-09-01-007487-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254314
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Екологічний менеджмент- ID: UA-2026-09-01-007483-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254313
Комунальне підприємство "Надвірнаводоканал" ЄДРПОУ: 34231999ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Степлер, скоби- ID: UA-2026-09-01-007478-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254310
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 13815703ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання квіткової продукції для відзначення державних та місцевих свят, визначних подій...×-
Придбання квіткової продукції для відзначення державних та місцевих свят, визначних подій (ДК 021:2015 (CPV): 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного)
- ID: UA-2026-09-01-007489-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254307
Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04061932ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-01-007486-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254306
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22107388ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до інтерактивного дашборду досліджень ринку оплати праці (української бази даних KF...×-
Доступ до інтерактивного дашборду досліджень ринку оплати праці (української бази даних KF Pay) та консультаційні послуги з питань функціонування платформи
- ID: UA-2026-09-01-007480-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254305
ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво газових турбінних установок для генерації електричної енергії (монтаж еле...×-
Нове будівництво газових турбінних установок для генерації електричної енергії (монтаж електротехнічного обладнання) (Будівельні роботи та поточний ремонт)
- ID: UA-2026-09-01-007471-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254304
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення поточної інвентаризації, виготовлення технічного паспорта та витяг з ЄДЕССБ на...×-
Проведення поточної інвентаризації, виготовлення технічного паспорта та витяг з ЄДЕССБ на будівлю ліцею
- ID: UA-2026-09-01-007481-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254302
КЗ Гулівецький ліцей Білогірської селищної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 25994326ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар за кодом ДК 021:2015 - 16310000-1 Косарки- ID: UA-2026-09-01-007460-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254300
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 45383449ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект сценічного освітлення- ID: UA-2026-09-01-007456-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254298
Вінницький обласний центр культури "Щедрик" ЄДРПОУ: 41655790ДК 021:2015: 31500000-1 Освітлювальне обладнання та електричні лампиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батерейка GP CR2023 Lithium (5шт); Акумуляторна батарея EnerGenie 12V 7Ah (BAT-12V7AH- ID: UA-2026-09-01-007474-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254296
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області ЄДРПОУ: 26286152ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-01-007441-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254294
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок врізний та серцевина- ID: UA-2026-09-01-007457-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254293
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з капітального ремонту шкільного автобуса КАВЗ, державний номер ВІ 046 АF- ID: UA-2026-09-01-007464-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254291
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електропостачання котельні Битківського ліцею Пасічнянської сільської рад...×-
Поточний ремонт електропостачання котельні Битківського ліцею Пасічнянської сільської ради за адресою: вул. Шевченка,291 селища Битків
- ID: UA-2026-09-01-007467-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254287
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -