-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка та технічне обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-013707-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302375
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43229131ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнило WWM EPSON L3100/3110/3150, 4х140г B/C/M/Y (E103SET4) (ДК 021:2015 22610000-9 Друк...×-
Чорнило WWM EPSON L3100/3110/3150, 4х140г B/C/M/Y (E103SET4) (ДК 021:2015 22610000-9 Друкарська фарба)
- ID: UA-2026-09-04-013709-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302374
КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45551426ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне- ID: UA-2026-09-04-013706-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302373
Заклад дошкільної освіти № 1 міста Житомира ЄДРПОУ: 43712106ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (МНН:Enoxaparin)- ID: UA-2026-09-04-013705-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302372
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02- ID: UA-2026-09-04-013690-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302370
Військова частина А4053 ЄДРПОУ: 26630939ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліграфічна продукція- ID: UA-2026-09-04-013698-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302369
Громадська спілка "Спортивний комітет України" ЄДРПОУ: 33599831ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий молодий; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква молода свіжа; Капуста білоголова сві...×-
Буряк столовий молодий; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква молода свіжа; Капуста білоголова свіжа; Кабачки свіжі; Яблука свіжі; Помідори (томати) свіжі
- ID: UA-2026-09-04-013703-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302368
Заклад дошкільної освіти №56 міста Житомира ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 19:38)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне в/г, Кру...×-
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне в/г, Крупа гречана, Пластівці вівсяні в/г, Пшоно, Крупа пшенична, Рис, Булгур, Крупа ячнева)
- ID: UA-2026-09-04-013700-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302367
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "ВІКТОРІЯ-П" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23227835ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-04-013699-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302366
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сидіння та стільці- ID: UA-2026-09-04-013696-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302364
Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради ЄДРПОУ: 43983521ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набори реактивів до гематологічного аналізатора (Системи реєстрації медичної інформації та...×-
Набори реактивів до гематологічного аналізатора (Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-013697-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302363
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43022420ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-04-013701-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302362
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №71 Львівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 23887394ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини- ID: UA-2026-09-04-013695-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302361
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертиза проекту будівництва "Реконструкція приміщень комунального некомерційного п...×-
Експертиза проекту будівництва "Реконструкція приміщень комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний діагностичний центр» із забезпеченням безперешкодного доступу для маломобільних груп населення по вул. Острозького, 1 літ. «А -3» у м.Львові»"
- ID: UA-2026-09-04-013694-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302360
КП Львівської обласної ради "Технічний нагляд" ЄДРПОУ: 35563257ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 12.03.2026 року № 017/04.1/2770 на стадії провадження ЦАС
- ID: UA-2026-09-04-013693-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302359
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -