-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проєктно-кошторисної документації "Реконструкція електричних мереж Центру...×-
Розроблення проєктно-кошторисної документації "Реконструкція електричних мереж Центру Пожежної безпеки шляхом встановлення сонячної електростанції з установкою зберігання енергії за адресою: Полтавська область, селище Новооржицьке, вул. Конопльова Андрія, 3." код ДК 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-09-02-003287-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262160
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05509151ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги централізованого водопостачання- ID: UA-2026-09-02-003294-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262159
НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41801052ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сольвент нафтовий- ID: UA-2026-09-02-003317-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262158
Грицівське вище професійне училище №38 ЄДРПОУ: 02548535ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2026-09-02-003306-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262157
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт та заправка оргтехніки- ID: UA-2026-09-02-003303-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262156
Опорний заклад освіти Требухівський ліцей Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 22204915ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао ДК 021:2015 – 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-02-003286-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262155
Білоцерківська гімназія - початкова школа № 15 Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 20579114ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи мот...×-
ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані - (мотопила та напилок)
- ID: UA-2026-09-02-003283-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262153
Комунальне підприємство "Боярка-Водоканал" Боярської міської ради ЄДРПОУ: 30687118ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт автотранспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-003285-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262152
Комунальне некомерційне підприємство «Іванівський медичний центр» Іванівської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 38096553ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Побутова техніка. Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-02-003282-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262151
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування орендованого нежитлового приміщення за адресою: Вінницька обл., м. Гайсин, вул...×-
Страхування орендованого нежитлового приміщення за адресою: Вінницька обл., м. Гайсин, вул. І Франка, буд.28
- ID: UA-2026-09-02-003209-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262150
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос глибинний, бак гідрофор- ID: UA-2026-09-02-003311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262149
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації- ID: UA-2026-09-02-003279-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262148
ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита ОСБ - код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - "44170000-2- Плити, ли...×-
Плита ОСБ - код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - "44170000-2- Плити, листи, стрічки та фольга пов'язані з конструкційними матеріалами " .
- ID: UA-2026-09-02-003293-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262146
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРТЕПЛО" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384488ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторні батареї для квадрокоптера (DJI Mavic 3) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупіве...×-
Акумуляторні батареї для квадрокоптера (DJI Mavic 3) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 31430000-9 - Електричні акумулятори згідно зі специфікацією
- ID: UA-2026-09-02-003248-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262145
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-003250-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262143
Виконавчий комітет Любимівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41739972ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -