-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 39290000-1 Фурнітура різна (табличка інформаційна та логотипи закладу)- ID: UA-2026-09-02-013317-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272048
ПЕРШИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 14200760ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-013324-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272047
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-03140000-4-Продукція тв...×-
Яйця для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-03140000-4-Продукція тваринництва та супутня продукція)
- ID: UA-2026-09-02-013316-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272044
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Набір інструментів- ID: UA-2026-09-02-013310-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272043
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги ведучого конференції- ID: UA-2026-09-02-013320-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272042
КУ Київської обласної ради "Центр освітніх інновацій та консалтингу" ЄДРПОУ: 32792069ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Щогла телескопічна 12 м- ID: UA-2026-09-02-013311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272041
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ, неколоті, твердолистяні, 03410000-7 - Деревина за ДК 021:...×-
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ, неколоті, твердолистяні, 03410000-7 - Деревина за ДК 021:2015
- ID: UA-2026-09-02-013306-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272040
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0500 ЄДРПОУ: 33111325ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24910000-6 Клеї- ID: UA-2026-09-02-013321-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272038
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАЛИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02543526ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-02-013302-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272037
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнер для забору сечі стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 120 мл- ID: UA-2026-09-02-013304-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272036
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги №5» ЄДРПОУ: 35512883ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторні модулі - код ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори- ID: UA-2026-09-02-013308-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272035
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
муфта зчеплення в зборі- ID: UA-2026-09-02-013307-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272034
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГНІВАНЬВОДОПОСТАЧ" ЄДРПОУ: 36242300ДК 021:2015: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бак пластиковий п/е 70л- ID: UA-2026-09-02-013305-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272033
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття- ID: UA-2026-09-02-013312-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272032
Ліцей №70 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 23887342ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт і технічне обслуговування автомобілів Комунального підприємства «Волинська...×-
Поточний ремонт і технічне обслуговування автомобілів Комунального підприємства «Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька» Волинської обласної ради за кодом ДК 021:2015: 50110000-9:Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3-Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
- ID: UA-2026-09-02-013303-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272031
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384318ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -