-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги (поховання загиблого учасника бойових дій антитерористичної операції під...×-
Ритуальні послуги (поховання загиблого учасника бойових дій антитерористичної операції під час збройної агресії Російської Федерації (поховання та послуга на кладовищі з організації ритуалу поховання), код ДК 021:2015: 98370000-7 (Поховальні та супутні послуги).
- ID: UA-2026-09-03-012059-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285437
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ П'ЯТИХАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04052620ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів, інвентарю для проведення ремонтних робіт господарським с...×-
Придбання будівельних матеріалів, інвентарю для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-03-012050-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285436
ГЛУШИЦЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22558853ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-03-012041-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285435
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ РАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26460532ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережевого комутатора, заправка та відновлення картриджів- ID: UA-2026-09-03-012069-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285434
КУ Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка ЄДРПОУ: 02139802ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-777_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Інструмент різальний)- ID: UA-2026-09-03-012040-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285432
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріт пломбувальний, індикаторна пломба (35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони)- ID: UA-2026-09-03-012054-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285431
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички МБС- ID: UA-2026-09-03-012046-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285429
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-09-03-012058-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285426
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка- ID: UA-2026-09-03-012073-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285425
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи- ID: UA-2026-09-03-012051-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285424
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15612000-1 Борошно зернових та овочевих культур і супутня продукціяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуга з користування окремим індивідуальним хмарним середовищем обробки даних “Приватна...×-
послуга з користування окремим індивідуальним хмарним середовищем обробки даних “Приватна віртуальна хмара” для забезпечення функціонування компоненту передачі потокового відео
- ID: UA-2026-09-03-012026-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285423
ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 14:20)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка- ID: UA-2026-09-03-012057-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285422
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 01992376ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2026-09-03-012034-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285421
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313925ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна.- ID: UA-2026-09-03-012045-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285420
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби різні- ID: UA-2026-09-03-012042-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285419
ТОВ "НіжинТеплоМережі" ЄДРПОУ: 32750668ДК 021:2015: 44423000-1 Вироби різніАктивна -