-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Жалюзі вертикальні віконні із монтажем- ID: UA-2026-09-02-008952-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267727
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-02-008939-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267725
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі ДЕПО за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністро...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі ДЕПО за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с-ще Сарата, вул. Захисників України, 15
- ID: UA-2026-09-02-008951-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267724
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель- ID: UA-2026-09-02-008940-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267723
Волочиський ліцей №2 Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 06722214ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка, ремонт та відновлення картриджів (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт оф...×-
Заправка, ремонт та відновлення картриджів (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-09-02-008937-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267721
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" ЄДРПОУ: 22769675ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
НАДАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ВИКОРИСТАННЯ ОБЄКТА/ ОБЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ,А САМЕ :...×-
НАДАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ВИКОРИСТАННЯ ОБЄКТА/ ОБЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ,А САМЕ : БАЗИ ДАНИХ ТА СКЛАДОВИХ ЧАСТИН ( ЕЛЕМЕНТІВ) БАЗИ ДАНИХ за кодом ДК 021:2015 46810000-7 Системи баз даних
- ID: UA-2026-09-02-008935-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267718
Комунальне некомерційне підприємство Теплицької селищної ради" Теплицький центр первинної медичної допомоги" ЄДРПОУ: 37337644ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор буряковий білий за кодом ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція Єдиного з...×-
Цукор буряковий білий за кодом ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-008917-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267717
Слобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26508173ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль, спеції- ID: UA-2026-09-02-008931-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267716
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ДМИТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23545535ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з забезпечення харчування іноземної делегації- ID: UA-2026-09-02-008929-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267714
ЮРКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418653ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реактиви для досліджень- ID: UA-2026-09-02-008920-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267713
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (добірна дошка 100*8 Бук світлий,добірн...×-
код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (добірна дошка 100*8 Бук світлий,добірна дошка 250*8 Бук світлий )
- ID: UA-2026-09-02-008910-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267709
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту опалювальної системи в Августівський заклад дошкільної освіти "...×-
Матеріали для ремонту опалювальної системи в Августівський заклад дошкільної освіти "Світлячок" Усатівської сільської ради Одеського район Одеської області за адресою: Одеський район, Одеська область с. Августівка, вул. Шкільна, буд.3
- ID: UA-2026-09-02-008932-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267706
Відділ освіти Усатівської сільської ради ЄДРПОУ: 44121990ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код за ДК 021:2015 – 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні...×-
код за ДК 021:2015 – 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (болт сталевий повна метрична різьба (оцинкований) клас міцності 8.8 М16х70оц. DiN933, гайка сталева повна метрична різьба (оцинкований) клас міцності 8.8 М16 DiN933, засувка чавунна фланцева 30ч6бр Ру10 Ду100 Т225℃, прокладка біконіт, Ду100 (161*106*2), шайба сталева (оцинкований) клас міцності 8.8 М16 оц. DIN 125, кран кульовий різьбовий латунний ВР, метелик Fig.50/PN40/DN15, кран кульовий різьбовий латунний ВЗР, метелик Fig.52/PN40/DN15)
- ID: UA-2026-09-02-008922-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267704
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту: сайлентблоки, філ...×-
Придбання запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту: сайлентблоки, фільтри, щітка склоочисника (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-09-02-008923-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267703
Дмитрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04412395ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-09-02-008921-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267699
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -