-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поштові послуги- ID: UA-2026-09-03-010157-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283537
ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
яйця столові- ID: UA-2026-09-03-010140-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283535
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОРОДЧАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" БОГОРОДЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01993351ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних зас...×-
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-03-010145-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283534
КЗ Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді ЄДРПОУ: 22766553ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво модульної транспортабельної котельні у м. Харкові, вул. *** (резервне жив...×-
Нове будівництво модульної транспортабельної котельні у м. Харкові, вул. *** (резервне живлення). Газопостачання (код ДК 021:2015-45220000-5 ( Інженерні та будівельні роботи)).
- ID: UA-2026-09-03-010138-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283533
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр повітряний ГАЗ, фільтр повітряний Форд, фільтр оливи ГАЗ, фільтр паливної очистки Г...×-
Фільтр повітряний ГАЗ, фільтр повітряний Форд, фільтр оливи ГАЗ, фільтр паливної очистки ГАЗ 406 двиг.
- ID: UA-2026-09-03-010131-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283526
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 01992376ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіткова продукція- ID: UA-2026-09-03-010127-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283522
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутик 32х3, труба профільна 30х30- ID: UA-2026-09-03-010135-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283521
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти- ID: UA-2026-09-03-010125-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283520
Коломийський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188671ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2026-09-03-010134-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283518
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель- ID: UA-2026-09-03-010115-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283517
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ СОКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41826810ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітально-відновлювальний ремонт ліфта по об'єкту за адресою: вул. Братиславська, 4...×-
Капітально-відновлювальний ремонт ліфта по об'єкту за адресою: вул. Братиславська, 42, під.2, пас. (р.№ 6054) у м. Києві (за ДК 021:2015: 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)
- ID: UA-2026-09-03-010116-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283516
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мотузка пожежна рятувальна термостійка- ID: UA-2026-09-03-010123-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283512
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сонячний інвертор Must PV18-3224VPM II, батарея LiFePo4 Must 25.6V- ID: UA-2026-09-03-010121-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283511
Інститут геологічних наук ЄДРПОУ: 05417182ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бензин автомобільний А-95-євро 5 Е100 (для генератора)- ID: UA-2026-09-03-010119-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283509
КАЗАВЧИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "СОНЕЧКО" ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38492053ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Щебенево-піщана суміш 0-70 мм, С7, М1200- ID: UA-2026-09-03-010118-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283508
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-