-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лампочки- ID: UA-2026-09-01-011302-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258105
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт в обсязі КР2 тягового трансформатору ОДЦЕ-5000/25 БМ-02 із заміною обмо...×-
Капітальний ремонт в обсязі КР2 тягового трансформатору ОДЦЕ-5000/25 БМ-02 із заміною обмоток
- ID: UA-2026-09-01-011301-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258103
ДК 021:2015: 50532200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування трансформаторівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай 100г- ID: UA-2026-09-01-011303-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258099
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації)- ID: UA-2026-09-01-011299-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258097
ОКНП "Чернівецький обласний наркологічний диспансер" ЄДРПОУ: 43353243ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканина брезентова- ID: UA-2026-09-01-011291-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258096
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 00159226ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне пальне, бензин А-95, газ скраплений- ID: UA-2026-09-01-011293-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258095
Державна установа "Черкаська фітосанітарна випробувальна лабораторія Держпродспоживслужби" ЄДРПОУ: 38469731ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підшипники (вальниці)- ID: UA-2026-09-01-011295-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258094
ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей-олiвець 15г, PVP BM.4916- ID: UA-2026-09-01-011292-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258093
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліжко розкладне за ДК 021:2015 39520000-3 — Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-09-01-011289-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258091
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійного ремонту системи холодного водопостачання (в шахті коридору чергового...×-
Послуги з аварійного ремонту системи холодного водопостачання (в шахті коридору чергового кабінету) (код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2026-09-01-011287-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258090
КНП "Зеленодольський центр ПМСД" ЗМР ЄДРПОУ: 13470061ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мийна машина Wespy модель DS -1600 з кошиком (корзиною) 1600 мм- ID: UA-2026-09-01-011283-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258089
Військова частина А5242 ЄДРПОУ: 26646320ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів за ко...×-
Закупівля невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів за кодом ДК 021:2015 - 92120000-8 Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції
- ID: UA-2026-09-01-011284-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258087
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" ЄДРПОУ: 40235671ДК 021:2015: 92120000-8 Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): протиаварійні роботи житл...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): протиаварійні роботи житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Ярослава Баїса, 20
- ID: UA-2026-09-01-011282-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258086
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-01-011285-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258085
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робiт по об'єкту: "Модернiзацiя (автоматизація технологічних процесiв)...×-
Виконання робiт по об'єкту: "Модернiзацiя (автоматизація технологічних процесiв) на пiдвищувальній водопровiднiй насоснiй станцii КП ПОР "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" за адресою: м.Полтава, вул. Європейська, 68 з подальшою iнтеграцією в систему SCADA"
- ID: UA-2026-09-01-011280-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258083
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361661ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -