-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заправки та відновлення картриджів- ID: UA-2026-09-05-000225-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303134
Військова частина А2238 ЄДРПОУ: 22993734ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабель (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)- ID: UA-2026-09-05-000224-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303133
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-05-000223-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303132
Віднівський заклад дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 23953955ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабель "вита пара" для внутрішніх робіт UTP OK-Net UTP кат.6 КПВ-ВП 4*2*0,54 (бу...×-
Кабель "вита пара" для внутрішніх робіт UTP OK-Net UTP кат.6 КПВ-ВП 4*2*0,54 (бухта - 305 погонних метрів), в кількості 1 бухти, за кодом ДК 021:2025: 32420000-3 Мережеве обладнання
- ID: UA-2026-09-05-000222-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303131
Військова частина А4860 ЄДРПОУ: 26637812ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект відеоконференційного зв’язку- ID: UA-2026-09-05-000215-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303130
Військова частина А4362 ЄДРПОУ: 24300942ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 23:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шланг гнучкий в нержавіючому обплетенні гайка-гайка 1/2-штуцер М10- ID: UA-2026-09-05-000221-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303128
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "ВОСТОК" М.ХАРКОВА ЄДРПОУ: 33290660ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-05-000219-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303127
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Портландцемент ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н (CEM II/A-LL 42,5 R) IFCEM 25 кг- ID: UA-2026-09-05-000218-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303126
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803773ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 11:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту головного двигуна SCANIA DSI13 077M спеціального призначення- ID: UA-2026-09-05-000216-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303125
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 23.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування транспортног засобу TOYOTA HILUX 1 VIN; __________114...×-
Послуги з технічного обслуговування транспортног засобу TOYOTA HILUX 1 VIN; __________11414
- ID: UA-2026-09-05-000217-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303124
Військова частина А4714 ЄДРПОУ: 26638094ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сезонні овочі - Помідори (томати) свіжі та огірки свіжі- ID: UA-2026-09-05-000214-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303123
ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ВІТАЛІЯ БЕНЧАКА ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326940ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 11:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Автомобілі типу пікап- ID: UA-2026-09-05-000213-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303122
Військова частина А7400 ЄДРПОУ: 26630684ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ґрунтовка, шпаклівка- ID: UA-2026-09-05-000212-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303121
Віднівський заклад дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 23953955ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена 1 сорту патрана без голови – хек- ID: UA-2026-09-05-000209-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303120
Військова частина А0515 ЄДРПОУ: 22990919ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини для спецтехніки (комплекти ущільнень гідромотора повороту та центрального...×-
Запасні частини для спецтехніки (комплекти ущільнень гідромотора повороту та центрального з'єднання кранової установки мобільного крану LIEBHERR UM 124) (спецпризначення)
- ID: UA-2026-09-05-000211-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303119
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-