-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сухофрукти- ID: UA-2026-09-01-011460-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258281
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники LED лінійні 36W 6400K Tetra-36, Лампа світодіодна- ID: UA-2026-09-01-011477-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258280
"Ладижинська дитячо-юнацька спортивна школа імені Івана Сагаєва" ЄДРПОУ: 44011734ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-09-01-011476-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258277
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моноблоки- ID: UA-2026-09-01-011469-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258275
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-01-011475-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258274
Заклад дошкільної освіти № 52 міста Житомира ЄДРПОУ: 20415708ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-01-011472-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258273
ГРАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. О. МЕЛЬНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234296ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення дистанційного інформаційно-тематичного семінару на тему: «Методи про...×-
Послуги з проведення дистанційного інформаційно-тематичного семінару на тему: «Методи проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-01-011471-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258272
ДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомогиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гідробортом)- ID: UA-2026-09-01-011470-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258271
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування учнів Верхньомайданської гімназії...×-
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування учнів Верхньомайданської гімназії Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-09-01-011468-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258270
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-01-011465-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258269
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезінфекуючий засіб- ID: UA-2026-09-01-011466-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258268
Славутицький ліцей "БезМеж" Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області ЄДРПОУ: 25658410ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрібний медичний інвентар за кодом ДК 021:2015:33140000-3 Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-01-011467-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258267
БОБРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41879071ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Білизна натільна (сорочка та кальсони демісезонні)- ID: UA-2026-09-01-011464-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258266
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803709ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля, Морква, Буряк столовий, Помидор свіжий, Огірок свіжий, Кабочок свіжий, Лимон, Бана...×-
Цибуля, Морква, Буряк столовий, Помидор свіжий, Огірок свіжий, Кабочок свіжий, Лимон, Банан, Апельсин, Яблуко, Капуста свіжа
- ID: UA-2026-09-01-011463-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258265
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Василівської сільської ради Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 45042480ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування (ТО-1000) телескопічного навантажувача Manitou MT-X 735 95P ST3A S...×-
Технічне обслуговування (ТО-1000) телескопічного навантажувача Manitou MT-X 735 95P ST3A S1
- ID: UA-2026-09-01-011462-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258264
Військова частина 2193 ЄДРПОУ: 14321819ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -