-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензлик (код ДК 021-2015 : 44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-09-04-002311-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291106
Комунальне підприємство “Цуманська лікарня Цуманської селищної ради” ЄДРПОУ: 01982844ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стіл письмовий ДСП- ID: UA-2026-09-04-002325-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291105
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради ЄДРПОУ: 42322619ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лак для волосся- ID: UA-2026-09-04-002319-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291104
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Ферозіт 229/25 кг Суміш універсальна для ремонт...×-
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Ферозіт 229/25 кг Суміш універсальна для ремонтних робіт)
- ID: UA-2026-09-04-002329-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291102
Комунальне некомерційне підприємство "Літинський центр первинної медико - санітарної допомоги " Літинської селищної ради ЄДРПОУ: 37472460ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-04-002309-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291101
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТЯНТИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26244053ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обслуговування програмного забезпечення "Місцевий бюджет" та модуля інтеграції з...×-
Обслуговування програмного забезпечення "Місцевий бюджет" та модуля інтеграції з IAC LOGICA
- ID: UA-2026-09-04-002321-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291099
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вибуховий провід- ID: UA-2026-09-04-002313-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291098
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-002310-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291095
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пружина зчеплення довга (8 витків) мотокоса- ID: UA-2026-09-04-002315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291094
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали (бензин А -95)- ID: UA-2026-09-04-002300-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291093
ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна для непромислового використання (сосна) довжиною 0,35 м.- ID: UA-2026-09-04-002289-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291092
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15850000-1 Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-04-002308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291090
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контей...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
- ID: UA-2026-09-04-002305-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291088
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з встановлення кондиціонерів- ID: UA-2026-09-04-002306-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291087
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Кам’янка-Бузької міської ради ЄДРПОУ: 42021164ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мастика, бітумно-каучукова, 18 кг, відро металеве, холодного застосування- ID: UA-2026-09-04-002301-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291086
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-