-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд на Об’єкті Замовника протягом всього періоду виконанням проекту: «Капіт...×-
Технічний нагляд на Об’єкті Замовника протягом всього періоду виконанням проекту: «Капітальний ремонт (улаштування) системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу в нежитлових приміщеннях Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН» по вул. Святогірська, 54 у місті Богуслав Київської області»
- ID: UA-2026-09-01-007669-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254514
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45444401ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикачі VI-KO M та розетки подвійні VI-KO M.- ID: UA-2026-09-01-007670-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254513
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІЖГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - "МІЖГІРСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 03344473ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування електроустановок. ДК 021-2015 (CPV) 50710000-5 - Послуги з ремонту...×-
Технічне обслуговування електроустановок. ДК 021-2015 (CPV) 50710000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
- ID: UA-2026-09-01-007686-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254511
Петрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04364199ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тактильні елементи доступності- ID: UA-2026-09-01-007659-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254507
КУ "Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" ЄДРПОУ: 22987455ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31510000-4 Електричні лампи розжарення (Світильники)- ID: UA-2026-09-01-007621-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254506
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні (ряжанка, кефір)- ID: UA-2026-09-01-007632-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254505
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сокири , за класифікатором ДК 021:2015 - 44510000-8 - Знаряддя- ID: UA-2026-09-01-007622-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254504
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області ЄДРПОУ: 38631015ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-01-007685-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254503
Центр надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради ЄДРПОУ: 37048509ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи за всіма напрямками проекту «Капітальний ремонт будівель закладу до...×-
Проведення експертизи за всіма напрямками проекту «Капітальний ремонт будівель закладу дошкільної освіти «Дзвіночок».
- ID: UA-2026-09-01-007697-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254501
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з вогнезахисного оброблення (просочування) дерев’яних конструкцій горища т...×-
Поточний ремонт з вогнезахисного оброблення (просочування) дерев’яних конструкцій горища та покрівлі будівлі Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини по вул. Незалежності, 74 в с. Піски Ніжинського району Чернігівської області, код ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини.
- ID: UA-2026-09-01-007675-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254499
ПІСКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ П.Г. ТИЧИНИ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24839925ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Редуктор мотокоси- ID: UA-2026-09-01-007673-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254498
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури запиту пропозиції постачальн...×-
Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури запиту пропозиції постачальника згідно положень Закону за предметом закупівлі:Медичні матеріали, код ДК 021:2015 - 33140000-3; (Калоприймач)
- ID: UA-2026-09-01-007677-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254497
Комунальне некомерційне підприємство "Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Маньківської селищної ради Черкаської області ЄДРПОУ: 41777601ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакувальна плівка ролон 3000гр.- ID: UA-2026-09-01-007680-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254495
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка пластикова на 4 кільця; папка пластикова на 2 кільця.- ID: UA-2026-09-01-007672-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254494
Звягельська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07760151ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування витрат по наданню послуг медикаментозного забезпечення населення за безкошто...×-
Відшкодування витрат по наданню послуг медикаментозного забезпечення населення за безкоштовними та пільговими рецептами
- ID: UA-2026-09-01-007633-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254492
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -