-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобіля,ДК 021:2015 (CPV) : 34330000-9 Запасні частини до вантажних...×-
Запасні частини до автомобіля,ДК 021:2015 (CPV) : 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-04-000121-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288928
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2026-09-04-000117-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288927
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03196570ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
колодки гальмівні- частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
колодки гальмівні- частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-04-000116-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288926
Комунальне підприємство "Магдалинівська центральна лікарня" Магдалинівської селищної ради Дніпропетровської області" ЄДРПОУ: 01988315ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (вогнегасник)- ID: UA-2026-09-04-000115-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288925
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ЄДРПОУ: 43501242ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки, БФП та комплектуючі- ID: UA-2026-09-04-000113-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288924
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНД ДЕКАРБОНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38519070ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-000111-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288923
Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 21748470ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд та контроль за наданням послуг на об’єкті: «Поточний ремонт з усунення ав...×-
Технічний нагляд та контроль за наданням послуг на об’єкті: «Поточний ремонт з усунення аварійного стану покрівлі приміщення комунального закладу загальної середньої освіти "Ліцей № 3 ім. Артема Мазура Хмельницької міської ради" за адресою Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 14/1»
- ID: UA-2026-09-04-000112-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288922
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №3 ІМЕНІ АРТЕМА МАЗУРА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 22772329ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профільний лист- ID: UA-2026-09-04-000105-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288917
Управління освіти Могилів-Подільської міської ради ЄДРПОУ: 02141578ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки BauGut KLF 25 кг- ID: UA-2026-09-04-000101-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288913
Державна установа "Городоцький виправний центр (№131)" ЄДРПОУ: 08575616ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МС СОС.МІНІ З КУР,ФІЛ.1Г.900ГР., ГЛОБИНО САЛ.ФІНСЬК Н/К 1/Г460Г РАНЧО ВАР. З ЯЛОВИЧ В/Г Н/...×-
МС СОС.МІНІ З КУР,ФІЛ.1Г.900ГР., ГЛОБИНО САЛ.ФІНСЬК Н/К 1/Г460Г РАНЧО ВАР. З ЯЛОВИЧ В/Г Н/О, МС ЗОЛОТИСТА С/К В/Г 300Г.
- ID: UA-2026-09-04-000094-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288903
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СОЦІАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ "МІСТЕЧКО МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ" ЄДРПОУ: 34078389ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з усунення аварійного стану покрівлі приміщення комунального закладу загал...×-
Поточний ремонт з усунення аварійного стану покрівлі приміщення комунального закладу загальної середньої освіти "Ліцей № 3 ім. Артема Мазура Хмельницької міської ради", за адресою Хмельницька область, м. Хмельницький вул. Тернопільська, 14/1
- ID: UA-2026-09-04-000087-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288898
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №3 ІМЕНІ АРТЕМА МАЗУРА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 22772329ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцтовари- ID: UA-2026-09-04-000086-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288897
Фінансовий відділ Тернуватської селищної ради ЄДРПОУ: 44084194ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Турбокомпресор ТКР-11Н3- ID: UA-2026-09-04-000085-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288896
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ФЕРМА СИР МОЦАРЕЛА 45%- ID: UA-2026-09-04-000084-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288895
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СОЦІАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ "МІСТЕЧКО МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ" ЄДРПОУ: 34078389ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-000083-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288894
Кілійський ліцей Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 33010665ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -