-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини крім двигунів (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BL...×-
Запасні частини крім двигунів (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)
- ID: UA-2026-08-31-011667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244946
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Централізоване водопостачання- ID: UA-2026-08-31-011671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244944
Головне управління статистики у Вінницькій області ЄДРПОУ: 02359395ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення тіл померлих за межами міста (Запорізька область)- ID: UA-2026-08-31-011674-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244942
КП «РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25012889ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моноблок сенсорний у комплекті з клавіатурою та мишкою- ID: UA-2026-08-31-011663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244938
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія- ID: UA-2026-08-31-011662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244937
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41878172ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учасників навчально-тренувальних зборів з богатирського б...×-
Послуги з організації харчування учасників навчально-тренувальних зборів з богатирського багатоборства серед ветеранів війни. За кодом ДК 021:2015:55310000-6 Послуги ресторанного обслуговування
- ID: UA-2026-08-31-011656-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244935
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 55310000-6 Послуги з ресторанного обслуговуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-011654-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244934
Лучинецька гімназія Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 25501855ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників та освітлювального обладнання- ID: UA-2026-08-31-011652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244932
Управління Служби безпеки України в Харківській області ЄДРПОУ: 20001711ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання посадових осіб із загального курсу з охорони праці; Навчання по НПАОП; Навчання п...×-
Навчання посадових осіб із загального курсу з охорони праці; Навчання по НПАОП; Навчання по електробезпеці ПБЕЕС, ПЕЕЗ; Навчання по електробезпеці ПТЕЕС з видачею посвідчень.
- ID: UA-2026-08-31-011660-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244931
Хмельницький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21314240ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15530000-2 «Масло вершкове»- ID: UA-2026-08-31-011659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244930
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
граблі виті 13зубів, мітла поліпропіл. з дерев.держаком- ID: UA-2026-08-31-011655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244928
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукці...×-
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту розторопші; Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
- ID: UA-2026-08-31-011650-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244927
ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00482312ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандуса за адресою: вул. Рональда Рейган...×-
«Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандуса за адресою: вул. Рональда Рейгана (Т. Драйзера), 22 літер Б в Деснянському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-08-31-011658-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244926
Комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація" ЄДРПОУ: 03366500ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-08-31-011657-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244925
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУЛТІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26422945ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту ігрового обладнання- ID: UA-2026-08-31-011648-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244924
ДК 021:2015: 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-