-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект старлінк Starlink mini- ID: UA-2026-09-04-009871-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298741
Військова частина А4689 ЄДРПОУ: 26637172ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 14:56)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба, емалі- ID: UA-2026-09-04-010033-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298740
ДК 021:2015: 44800000-8 Фарби, лаки, друкарська фарба та мастикиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютери Lenovo- ID: UA-2026-09-04-010034-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298739
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38423901ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-010054-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298738
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист ГК 2,5 х 1,25 х 4мм УКРАЇНА; Плита OSB-22мм 22х1250х2500мм- ID: UA-2026-09-04-010050-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298737
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби (Ультра Бель сніжно-білий 14 кг, Ультра Бель сніжно-білий 20 кг, COLOREX 90 чорний 1...×-
Фарби (Ультра Бель сніжно-білий 14 кг, Ультра Бель сніжно-білий 20 кг, COLOREX 90 чорний 100мл, COLOREX 52 синій 100мл)
- ID: UA-2026-09-04-010028-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298736
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт електродвигуна насосу- ID: UA-2026-09-04-010052-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298728
КП "Заводське 2010" ЄДРПОУ: 36904116ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автозапчастини до легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-04-010021-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298726
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект для зливного бачка- ID: UA-2026-09-04-010031-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298724
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по технічному нагляду за об'єктом: "Виконання робіт по виготовленню та за...×-
Роботи по технічному нагляду за об'єктом: "Виконання робіт по виготовленню та заміні екранних труб котла ПТВМ-50 з відновленням обмурівки в місцях виконання робіт" що знахоиться за адресою Київська область, Броварський район, м.Бровари, бульв.Незалежності, 26/1
- ID: UA-2026-09-04-010042-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298723
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 31440000-2 Акумуляторні батареї (акумулятор).- ID: UA-2026-09-04-010044-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298719
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка для ламінування- ID: UA-2026-09-04-010035-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298715
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056109ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали до оргтехніки- ID: UA-2026-09-04-010029-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298714
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44042390ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електроди Моноліт РЦ TM MONOLITH д 3 мм: тубус 2.5 кг- ID: UA-2026-09-04-010016-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298712
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП EPSON- ID: UA-2026-09-04-010015-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298711
ВЕРЕНЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418535ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -